بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / خرید عمده گز اصفهان لقمه بادام کلاسیک

خرید عمده گز اصفهان لقمه بادام کلاسیک

خريد عمده گز اصفهان براي پخش در بازارهاي مختلف کشور و يا صادرات را مي توانيد در اين مجموعه همراه با پيشنهاداتي از برندهاي مختلف توليد کننده ي گز اين منطقه تهيه نمايد که گز بادام با بسته بندي کلاسيک نمونه ي ارائه داده شده مي باشد.

خرید انواع گز پسته

معرفي عمده توليدات انواع گز اصفهان

براي معرفي و آشنايي بيشتر با توليدات گز اصفهان بايد اينطور ان را توصيف کرد که توليداتي از انواع و اقسام گزها اين شيريني سنتي را دارا هستند و امروزه همراه با ساير شيريني هاي جديد و خوشمزه در بازار عرضه شده اند يکي از نمونه هاي اين گزها که مدتي در بازارهاي ايراني با صادرات پرطرفدار گشته است سوهان گزي بوده است.
اما از ديگر انواع گز اصفهان که تهيه توليد و در بازار عرضه مي شوند توليدات معروف از گزهاي لقمه اي آردي بوده اند که خريد فروش اين بخش هم در ارتباط با توليدات گز لقمه مغز بادام مي باشد. اين گز مغز بادام طعم خاص و خوشمزه اي دارد که ارزان ترين گز مغزدار نيز معرفي گشته است. براي دسته بندي و معرفي عمده اين انواع گز اصفهان مي توان به گزهاي چون موارد زير اشاره کرد.

 1. گز لقمه بادام- نارگیل
 2. گز لقمه بادام- کیلویی
 3. گز لقمه بادام- بسته بندی
 4. گز لقمه بادام- ترنجبینی
 5. گز لقمه بادام- بیدمشکی

خرید عمده گز اصفهان

بهترين گز بادام توليد شده چگونه است؟

اما اينکه در پي تهيه و خريد بهترين گز لقمه بادام هستيد بايد گفت که اين مدل گز همانند هر گز مغزدار ديگه اي براي خود درجه هاي کيفي متفاوتي در توليد را دارد و علاوه بر نوع بسته بندي به صورت فله اي نيز موجود مي باشد و با کمي اختلاف قيمت فروش نيز عرضه مي شود. اما براي انتخاب و خريد اين بهترين گز لقمه بادام پيشنهاداتي از بين برندهاي توليد کننده ي مختلف اين گز اصفهان ارائه مي گردد که عبارتنداز:

 • گز لقمه بادام- مرداویج
 • گز لقمه بادام- دالمن
 • گز لقمه بادام- اسپاتنا
 • گز لقمه بادام- نیکومنش
 • گز لقمه بادام- کرمانی
 • گز لقمه بادام- معراج

خرید عمده گز اصفهان

مرکز فروش عمده گز لقمه کلاسيک در خريد اينترنتي

خب مرکز فروش بازار گز ايراني و يا بازرگاني گز آراد که به صورت اينترنتي سفارشات خود را در سرتاسر بازار کشور و حتي بازارهاي جهاني عرضه مي کند اين بار اين سفارش خريد که در ارتباط با توليدات گز لقمه اي بادام بوده است مدل هاي بسته بندي کلاسيک درنظر گرفته شده است.
اين گز بادام کلاسيک مربوط به توليدات گز دالمن اصفهان مي باشد که از درصدهاي متفاوت اين مغز با قيمت هاي مناسب ارائه گرديده است که مي توان گفت که طعمي متفاوت و خوشمزه اي را دارا مي باشد و در اين نمايندگي فروش به صورت عمده ارائه مي گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات اصفهان

صادرات انواع پولکی نبات اصفهان به قطر

پولکی نبات اصفهان که در کنار تولیدات گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی تهیه …

کانال تلگرام