بازرگانی گز آراد
خانه / گز بیدمشکی / خرید گز سکه ای بیدمشکی پسته

خرید گز سکه ای بیدمشکی پسته

گز سکه ای پسته که از انواع طعم دهنده های سنتی و صنعتی تولید شده است براساس نوع فروش کیلویی و کادویی این گزها با قیمت های متفاوتی همراه هستند که در هر دو مدل با قیمت مناسب می توانید عمده در این بخش خرید نماید.

گز سکه ای پسته

تولیدات نوع گز پسته ای در بازار

در بازار تنقلات شیرین از شیرین جات ها با دنیای از انواع و اقسام گوناگون انها روبه رو می شوید که گز را جزء بهترین، مقوی ترین و سالم ترین نوع شیرینی جات ها معرفی کرده اند براین اساس که دارای ارزش غذایی بالایی نیز بوده است.

گزی که تهیه و تولید می شود هم در مدل های بدون مغز بوده اند و هم مدل گزهای مغزدار که تنوع در بین گزهای مغزدار بیشتر بوده و از مغزیجات مختلف استفاده می گردد که نمونه های بارز از گزهای مغزدار و موجود در بازار اعم از:

 1. گز مغزدار پسته ای
 2. گز مغزدار بادامی
 3. گز مغزدار مخلوط پسته بادام
 4. گز مغزدار بادام زمینی
 5. گز مغزدار فندوقی
 6. گز مغزدار گردویی
 7. گز مغزدار اجیلی

گز سکه ای پسته

و هر یک از این انواع گز مغزدار در جایجای بازارهای مختلف کشور و جهان پرطرفدار و پرفروش بوده اند که نوع گز پسته ای را می توان پرفروش ترین نام برد، که در مدل های مختلفی نیز این گز پسته ای تهیه و تولید می شود مانند:

 • گز پسته ای سکه ای
 • گز پسته ای لقمه ای
 • گز پسته ای آردی
 • گز پسته ای میوه ای
 • گز پسته ای بیدمشکی
 • گز پسته ای زعفرانی
 • گز پسته ای شکلاتی
 • گز پسته ای انگبینی
 • و …. .

گز سکه ای پسته

خصوصیت گزهای سکه ای با طعم بیدمشکی

مدل برش های گزی چون گزهای لقمه ای را از نمونه های پرفروش در بازار ایران و صادرات می توان دسته بندی کرد اما با وجود ذائقه با سلیقه های مختلف افراد هستند کسانی که دوستدار مدل برش های دیگری از گزها بوده اند مانند گز سکه ای که برش های به شکل سکه را دارا هستند از درصد های مختلف مغزها بصورت کیلویی و کادویی البته همراه با طعم های مختلف چون بیدمشکی و غیره.

گز سکه ای پسته

مرکز خرید انواع گز پسته عمده

خرید گز پسته ای در این بخش از بازار فروش اینترنتی را می توانید انتخابی از بین انواع گز پسته ای معرفی شده نماید که بصورت عمده پیشنهادات مختلف از این گزهای پسته ای برای بازارهای فروش مختلف داده می شود. با اینکه گز پسته ای از سایر انواع دیگر گزها گران قیمت تر بوده است می توانید گزهای پسته ای ارزان قیمت نیز در این بخش تهیه نماید.

گز سکه ای پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% کرمانی

فروش گز لقمه پسته بادام ۳۸% کرمانی ۴۵۰ گرمی

گز ۳۸% کرمانی که تنها یک نمونه از درصد گزهای مغزدار تولید شده ی این …

کانال تلگرام