مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات گز لقمه بی مغز به افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

گز چیست؟انواع گز تولید ایرانانواع گز لقمه ای تولید ایرانتولیدات انواع گز بی مغز صادراتیمرکز خرید بهترین گز صادراتی
سفارش ارسال گز

صادرات گز لقمه ای را می توان از مدل های گوناگونی دید که انتخاب شده برای صادرات هستند. این صادرات گز لقمه می تواند مدل گزهای پسته ای و یا گزهای مخلوط و نوع بی مغز بشمار رود. همچنین صادرات گز ایران به بخش های مختلفی از جهان صورت می گیرد که صادرات گز به افغانستان در این بخش مربوط به تولیدات نوع گز بی مغز بوده است.

صادرات گز به افغانستان

گز چیست؟

اگربخواهیم ریشه نام گز و شیرینی کلمپه در تهران را دریابیم، باید سری بزنیم به بهشت اصفهان، خوانسار. شهرخوانسار از توابع استان اصفهان، شهری کوهستانی و سردسیر است. این شهر که سر بر بالین کوهستان های سر به فلک کشیده دارد، از فزونی گل و سبزه به بهشت اصفهان مشهور است.
لاله واژگون که نوعی از نادرترین گل لاله های جهان است نیز متعلق به این دیار است اما آنچه به گز اصفهان هویت داده، عصاره و شهدی شگفت انگیز به نام انگبین یا گزانگبین است که از درخچه هایی به همین نام یعنی گزانگبین در نواحی خوانسار و برخی چهارمحال بختیاری به دست می آید. عامل تولیدکننده گز انگبین حشره کوچکی است تقریبا به اندازه پشه که روی ساقه یا برگ های درخت گز انگبین خانه می سازد. سپس از شیره پروده این گیاه تغذیه کرده و شهد تولید می کند.

صادرات گز به افغانستان

[toggle title=”گز” state=”open”]گز اصفهان، قدمتی طولانی و چند صد ساله دارد. قرن‌ها پیش، پادشاهان ایرانی، گز را به دیگر پادشاهان دنیا پیشکش می‌کردند. در واقع قدمت گز به ۴۵۰ سال پیش و به زمان سلطنت صفویان برمی‌گردد و مهم‌ترین سوغات اصفهان است. این شیرینی لذیذ، از ماده‌ای به نام گز انگبین تهیه می‌شود.[/toggle]

انواع گز تولید ایران

 1. گز لقمه ای
 2. گز آردی
 3. گز برشی
 4. گز شکلاتی
 5. گز انگشت پیچ

صادرات گز به افغانستان

انواع گز لقمه ای تولید ایران

 1. گز لقمه ای پسته
 2. گز لقمه ای بادام
 3. گز لقمه ای مخلوط
 4. گز لقمه ای بی مغز
 5. گز لقمه ای شکلاتی
 6. گز لقمه ای سوهانی

صادرات گز به افغانستان

تولیدات انواع گز بی مغز صادراتی

پس نوع گزهای صادراتی می تواند هر یک از انواع گزهای لقمه ای و کلمپه معرفی شده بوده باشد. و حال این صادرات گز به افغانستان که نوع صادرات گز لقمه بی مغز در نظر گرفته شده است می تواند در نوع گزهای فله ای بی مغز و یا بسته بندی بی مغز عرضه شده باشد. وزن بسته بندی این گزهای بی مغز صادراتی از نوع ۲۵۰ گرمی تا وزن ۳۰۰ گرمی را شامل می شود. که نوع بسته بندی لقمه ی گز ان می تواند از نوع متالایز و یا شفاف بوده باشد.

صادرات گز به افغانستان

مرکز خرید بهترین گز صادراتی

همانطور که گفته شد نوع گزهای صادراتی براساس نوع تقاضای بازار هر منظقه ای متفاوت تهیه و تولید می گردد. بازار پخش و فروش گز در افغانستان که نوع گزهای بی مغز انتخاب شده است را می توان گفت از ارزان ترین نوع و مدل گز بشمار می رود. به این ترتیب در این مرکز می تواند صادرات گز لقمه از انواع گوناگون را در این بخش با برندهای متنوع گز اصفهان بلداجی تهیه و خریداری نماید.

صادرات گز به افغانستان

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید