بازرگانی گز آراد
خانه / گز آجیلی / فروشگاه پخش گز ارزان آجیلی نوقا تبریز

فروشگاه پخش گز ارزان آجیلی نوقا تبریز

فروشگاه پخش گز ارزان قیمت بازار گز توزیعی از تولیدات گز بخش قطب های تولیدی گز ایران را دارا می باشد که به همراه ان پخشی از تولیدات گز تبریز را نیز ارائه می دهد که شامل گزهای آجیلی و نوقا بوده است.

خرید گز بسته بندی

گز ارزان تولید شده در بازار ایران

در بازار خرید فروش گز ایران این شیرینی سنتی می توان به تولیدات متنوعی از گزها دسترسی داشت که هر یک خصوصیت تولیدی متفاوتی از دیگری را دارا می باشد. پس این گز تولید شده از نوع ارزان قیمت تا گزهای گران قیمت را شامل می گردد.
اما موضوع این بخش در ارتباط با تولیدات گز ارزان قیمت می باشد و برای دسته بندی کردن و معرفی این انواع گز ارزان به تولیدات گزهای مغزدار با بی مغز اشاره می کنیم که اصل ارزان قیمت ترین گزها را نوع گزهای بدون مغز شامل هستند.

 1. گز ارزان بدون مغز
 2. گز ارزان لقمه پسته ۵%
 3. گز ارزان لقمه بادام ۵%
 4. گز ارزان لقمه پسته بادام ۱۰%
 5. گز ارزان لقمه بادام زمینی ۱۰%

قیمت گز تبریز

معرفی تولیدات انواع گز تبریز

پس تولیدات هر یک از این انواع گزهای مغزدار نام برده شده تولیداتی از گزهای قطب ایران بوده اند که شامل برندهای تولیدی متعددی نیز می گردد. ولی یکی از بخش های تولید کننده ی گز در ایران تبریز می باشد که این گز تبریز اعم از تولیدات گزهای لقمه ای بدون مغز با گزهای مخصوص چون گز آجیلی و نوقا را دارا می باشد و نمونه های تولید شده و عرضه در بازار به این ترتیب هستند.

 1. گز نوقا ساده زعفرانی
 2. گز نوقا ساده کاکائویی
 3. گز آجیلی پسته ای
 4. گز آجیلی گردویی
 5. گز آجیلی مخلوط
 6. گز آجیلی با مغز فندوق

خرید انواع گز پسته

فروشگاه پخش اینترنتی انواع گز آجیلی نوقا

فروشگاه پخش گز اینترنتی بازار گز پخشی همراه با تولیدات تمام انواع گزها را دارا می باشد پس می توانید علاوه بر سفارشات خرید گز ارزان لقمه ای تبریز تولیدات گز ارزان قیمت از دیگر مراکز تولیدی را نیز تهیه نماید. در این بخش این فرصت و امکان را برای تمامی عمده خریداران گز در سرتاسر جهان فراهم ساخته ایم تا بتوانند در کمترین زمان بهترین گز تازه ی تولید شده در انواع و اقسام طعم های خوشمزه ی گز تهیه نمایند.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز نوقا ساده

فروش ارزان قیمت گز نوقا ساده عمده

گز نوقا ساده که از جمله تولیدات گز تبریز بوده است بصورت عمده با قیمت …

کانال تلگرام