بازرگانی گز آراد
خانه / گز ایران / فروش انواع گز صادراتي بادام و مخلوط ايران

فروش انواع گز صادراتي بادام و مخلوط ايران

فروش انواع گز مي تواند درخواست هاي براي پخش در بازارهاي داخلي و يا صادراتي بوده باشد. و فروش اين گز بادام و مخلوط لقمه آردي ايران جهت صادرات به کشورهاي اروپايي تا حاشيه خليج فارس بوده است.

بهترين گز صادراتي توليد ايران

گز ايران من جمله شيريني هاي سنتي بوده است که امروزه در بازارهاي جهاني پرطرفدار و پرفروش گشته است و مي بينيم که بخش عمده اي از اين توليدات روانه ي بازار مصرف صادرات مي گردد.
صادراتي که از اين گزهاي ايراني صورت گرفته توليدات تمام انواع و اقسام گزها مي باشد اعم از گزهاي لقمه اي تا آردي که همگي به نوعي طرفداران مخصوص به خود را دارند. و اين بهترين هاي توليد کننده ي گز ايران:

 • گز اصفهان کرمانی
 • گز اصفهان مرداویج
 • گز اصفهان دالمن
 • گز اصفهان اسپاتنا
 • گز اصفهان معراج
 • گز اصفهان مظفری
 • گز اصفهان نیکومنش

توليدات گز مغز بادام و مخلوط صادراتي چيست؟

خب گز ايراني که براي صادرات درنظر گرفته شده است مربوط به توليدات نوع گز مغز بادام با مخلوط از توليدات هر دو مدل معروف گز لقمه اي و آردي مي باشد. پس مي پردازيم به اين موضوع که اين گز صادراتي بادام و مخلوط از چه درصدي با چه طعم هاي ارائه گشته اند.
گز بادام شامل طعم هاي متنوع از انگبين هاي گياهي بوده است که براي گزهاي مخلوط نيز اين امر قائل شده است و از نظر بسته بندي با وزن و طرح جعبه مي توان تفاوت بين اين دو را احساس کرد.

 1. گز صادراتی مغز بادام ۱۰۰ گرمی
 2. گز صادراتی مغز بادام ۱۰%
 3. گز صادراتی مغز مخلوط ۲۸%
 4. گز صادراتی مغز بادام ۱۸%

بازار فروش انواع گز

مرکز عمده فروشي انواع گز صادراتي

عمده فروشي بازرگاني گز آراد همراه با ارائه ي برندهاي توليد کننده ي مختلف گز اصفهان و بلداجي بوده است تا براساس نوع تقاضاي بازار هر منطقه اي نمونه اي خاص پيشنهاد داده شود. پس در مجموع بازارهاي صادراتي گز ايران انتخاب هاي گوناگوني از گزهاي توليد شده را دارا هستند و مي توانيد در اين بخش بهترين ها از توليدات گز ايراني را سفارش دهيد.

فروش گز فله

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز بدون مغز ساده

قیمت گز کیلویی فله بدون مغز ساده صادراتی

گز بدون مغز ساده که جزء دیگر تولیدات گز در قطب های تولیدی گز بشمار …

کانال تلگرام