بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصلی / فروش عمده گز عسلی ترنجبینی اصلی شاهکار

فروش عمده گز عسلی ترنجبینی اصلی شاهکار

فروش عمده گز عسلی و یا دیگر طعم های تولیدی چون ترنجبینی در نوع لقمه ای آردی را می توان در این بخش از تولیدات برند برتر گز بلداجی چون گز اصلی شاهکار پیشنهاد داد که به صورت فله ای و بسته بندی شده عرضه و به فروش می رسد.

مرکز انواع گز بلداجی

طعم تولیدی انواع گز اصلی شاهکار در بازار

اینبار توزیع و پخش گز در بازار ایران و جهان را با تولیدات گز بلداجی برند اصلی آغاز می کنیم و این طور به توصیف تولیدات گز این برند می پردازیم که تولیداتی مرغوب، درجه یک و باکیفیت از تولیدات تمام انواع و اقسام گزهای لقمه ای تا آردی و گزهای برشی و یا گلریز را دارا می باشد.
وجود هر یک از این انواع گزها را نیز می توان با طعم های مختلف و اصیل از انگبین های گیاهی دید. البته تنوع در مدل های بسته بندی نیز بسیار بوده که موثر در جذب مشتری می باشد. از دیگر طعم های تولیدی این گز اصلی شاهکار می توان به مواردی زیر اشاره کرد.

 1. گز لقمه آردی_ طعم دار عسلی
 2. گز لقمه آردی_ طعم دار ترنجبینی
 3. گز لقمه آردی_ طعم دار بیدمشکی
 4. گز لقمه آردی_ طعم دار انگبینی
 5. گز لقمه آردی_ طعم دار شیرخشتی
 6. گز لقمه آردی_ طعم دار زعفرانی

قیمت خرید سوهان گز اصفهان

تولیدات گز عسلی ترنجبینی اصلی چگونه است؟

انچه از طعم های تولیدی گز شاهکار اصلی بلداجی برای فروش درنظر گرفته شده است مربوط به طعم تولیدی از گزهای عسلی و ترنجبینی می باشد که این طعم عسلی و یا ترنجبنیی را می توان از دسته تولیدات گزهای مخصوص و سفارشی این برند نام برد که در مدل های مختلف از بسته بندی فلزی تا جعبه های مقوایی با وزن های مختلف تهیه گردیده اند. و اما درصد های تولید شده از این طعم گزهای اصلی عبارتنداز:

 • گز عسلی ترنجبینی ۴۲%
 • گز عسلی ترنجبینی ۴۰%
 • گز عسلی ترنجبینی ۳۸%
 • گز عسلی ترنجبینی ۳۲%
 • گز عسلی ترنجبینی ۲۸%

فروش آنلاین گز عسلی

نمایندگی فروش انلاین عمده گز اصلی بلداجی شاهکار

فروش عمده گز عسلی ترنجبینی اصلی شاهکار بلداجی را گرچه می توانید در مدل های مختلف از بسته بندی ها تهیه نماید این امکان سفارش خرید عمده برای تهیه ی گز عسلی ترنجبینی به صورت فله ای را نیز ممکن ساخته است. پس یک تفاوت کوچک از لحاظ نرخ قیمت فروش می توان در بین تولیدات این مدل گز احساس کرد.
پس به این ترتیب می توانید هر انچه از سفارشات خود در تهیه و خرید عمده تولیدات از محصولات گز شاهکار را در این نمایندگی فروش آنلاین به ثبت رسانیده تهیه و خریداری نماید.

قیمت گز نارگیل

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو گز

خرید سوهان گزی عسلی ۵۰۰ گرم اصفهان

خرید سوهان گزی عسلی اصفهان را می توانید در بسته بندی های مختلف اعم از …

کانال تلگرام