بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / فروش گز آردی مخلوط گلریز بسته بندی ارزان

فروش گز آردی مخلوط گلریز بسته بندی ارزان

فروش گز آردی در بازار تولیدات گز را می توان فروشی از درصد های مختلف مغزهای چون پسته بادام با نوع مخلوط دید که نوع بسته بندی ارزان قیمت مدل گلریز ان در این بخش از تولیدات گز اصفهان عرضه می شود.

فروش گز آردی گلریز

بهترین تولید گز آردی در بازار گز ایران

در بازار تولیدی گز ایرانی چون اصفهان بلداجی می توان به وجود تولیدات عمده از گزها اشاره کرد که هر یک خصوصیت و ویژگی های تولیدی منحصر به فرد خود را دارا می باشد و بخشی از این تولیدات مربوط به تولیدات گز آردی بوده است. این گز آردی گرچه همانند گزهای لقمه ای پرفروش نمی باشد اما برای خود بازار فروش خاصی را به همراه دارد. پس این تولیدات گز آردی می تواند تولیداتی از درصد های مختلف مغز پسته بادام با طعم های گوناگون را به همراه داشته باشد.

عرضه بهترین سوهان گزی

دسته بندی انواع گز آردی گلریز تولید شده

اما برای معرفی و دسته بندی کردن این انواع گزهای آردی تولید شده که در اغلب موارد اکثریت تولید کنندگان ان را در مدل گزهای آردی گلریز تهیه و تولید می کنند براین اساس که بازار تقاضا برای این مدل بالا بوده است که تولیداتی از قبیل گز آردی های گلریز را نیز می توان شاهد بود که در نوع سفارشات خاصی تهیه و تولید می شود. و اما معرفی این انواع گز آردی به این ترتیب در بازار فروش هستند

  1. گز آردی گلریز پسته ۱۸%
  2. گز آردی گلریز پسته بادام ۲۸%
  3. گز آردی گلریز پسته ۳۸%
  4. گز آردی گلریز بیدمشکی ۳۰%
  5. گز آردی گلریز پسته ۴۲%
  6. گز آردی گلریز وکیوم صادراتی

فروش گز آردی گلریز

مرکز فروش انواع گز مخلوط ارزان بسته بندی آردی

فروش این بخش از گزهای آردی در ارتباط با تولیدات گز آردی مخلوط گلریز مدل بسته بندی بود که این گز آردی مخلوط نیز از پایین ترین درصد تولیدی تا درصد های بالا چون ۳۰ الی ۲۸% را شامل می گردد. و نمونه های سفارشی برای خرید عمده این گز آردی ارزان مخلوط بسته بندی با اینکه تولیدات مرغوب و درجه یک را دارا هستند ولی براساس وزن پایین از بسته بندی گز می توان در نوع ارزان قیمتی این گز آردی مخلوط را ارائه داد. مانند:

  • گز آردی مخلوط ۲۰%- ۱۰۰ گرمی
  • گز آردی مخلوط ۱۸%- ۲۵۰ گرمی
  • گز آردی مخلوط ۲۸%- ۲۸۰ گرمی
شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی کیلویی

پخش عمده گز آردی مغزدار کیلویی اصفهان

گز آردی کیلویی اصفهان که در این مرکز از پخش و فروش اینترنتی عرضه می …

کانال تلگرام