بازرگانی گز آراد
خانه / گز اعلا / فروش گز اعلا ۵% پسته دالمن کیلویی

فروش گز اعلا ۵% پسته دالمن کیلویی

فروش گز ۵% پسته اعلا و درجه یک نوع عرضه ی کیلویی در بازار فروش را می توانیم از برندهای تولیدی گز اصفهان چون گز دالمن پیشنهاد داد که تولیداتی مرغوب و درجه یک از انواع گزهاه را شامل می گردد.

فروش گز 5% پسته

تولیدات اعلا گز پسته ی دالمن

یکی از تولیدات کنندگان مطرح و برتر گز بخش اصفهان با نام تجاری گز دالمن معرفی و روانه ی بازار مصرف شده است. این تولیدات اعلا و درجه یک از گزهای دالمن متشکل از عمده تولیدات گزهای مغزدار پسته بادام با درصد های متفاوت می باشد که بصورت بسته بندی های شکیل از نوع کادویی و فانتزی تا نوع گزهای کیلویی عرضه ی بازار فروش شده اند.

فروش گز 5% پسته

اما وجود این گزهای اعلا پسته ای برند دالمن چه هستند؟ وجود گزهای از نوع لقمه ای آردی با طعم انگبین های گیاهی تا ترنجبین را شامل می شوند البته همراه با درصد های مختلف از مغزهای پسته ای با بسته بندی ها اعم از:

 1. گز پسته ای اعلا_ ۵%
 2. گز پسته ای اعلا_ ۱۰%
 3. گز پسته ای اعلا_ ۱۸%
 4. گز پسته ای اعلا_ ۲۸%
 5. گز پسته ای اعلا_ ۳۸%

فروش گز 5% پسته

انواع گز کیلویی تولیدی دالمن چیست؟

خب وجود هر یک از این درصد های تولیدی گز مغزدار علاوه بر اینکه در تنوعی از بسته بندی ها موجود هستند بصورت گز کیلویی نیز روانه ی بازار مصرف هم شده اند. بنابراین این انواع گز کیلویی دالمن نیز ترتیبی از درصد مغزهای پسته ای نام برده شده به همراه تولیدات گز مغز بادام نیز بوده است. که بصورت بسته بندی های دو و نیم کیلویی در یک کارتن ۵ کیلویی قرار گرفته اند.

 • گز کیلویی_ مغز بادام
 • گز کیلویی_ مغز پسته ای
 • گز کیلویی_ مخلوط پسته بادام

فروش گز 5% پسته

معرفی گز ۵% پسته ی دالمن

بخشی از تولیدات گز کیلویی دالمن در ارتباط با تولیدات گز ۵% بوده است و مغز لحاظ شده در تهیه و تولید این گز پسته بوده است. و بنابر درجه ی کیفی بالای که در تولید دارا بوده است از نوع گزهای ۵% بلداجی می توان گفت دارای قیمت بالاتری هستند بنابر نوع بسته بندی تا کیفیت در تولید گز و درصد واقعی مغز مصرفی از عوامل تاصیر گذار بر قیمت فروش بوده است.

فروش گز 5% پسته

نمایندگی فروش گز کیلویی پسته ۵%

پس به این ترتیب می توانید در این نمایندگی فروش گز اصفهان دالمن هر انچه از تولیدات صورت گرفته ی گز این برند اعم از گزهای ۵% پسته ای تا سایر انواع گزهای مدل کادویی تا کیلویی به قیمت درب کارخانه تهیه و خریداری نماید. این گزهای اعلا و درجه یک پسته ای مدل بسته بندی به این ترتیب می باشد.

 1. گز پسته ای آبرنگی
 2. گز پسته ای فانتزی
 3. گز پسته ای کلاسیک

فروش گز 5% پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی مغزدار

خرید گز شکلاتی مغزدار پسته حاج عبدالله

گز شکلاتی مغزدار که از نمونه های مختلف مغزیجات و تولیدات بخش گز شکلاتی اصفهان …

کانال تلگرام