بازرگانی گز آراد
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش گز شيرين شاد باکيفيت

فروش گز شيرين شاد باکيفيت

گز شيرين شاد اصفهان که از توليد کنندگان باکيفيت و محبوب اين بازار بين المللي گز ايران بوده است در يک فروش عمده و سراسري بهترين هاي توليد از گز را روانه ي بازار مصرف نموده است.

گز شيرين شاد

گز شیرین شاد

گز شیرین شاد

گز شيرين‌شاد در سال ۱۳۷۸ با هدف ارتقاي کيفيت، همراه با حفظ طعم اصيل گز شروع به کار نمود و با عنايت خداوند، با استقبال خوب مصرف‌کنندگان که در اين راه تنها مشوق ما بودند روبرو شد و ما را بر آن داشت تا در سال ۱۳۹۰ با بهره‌گيري از تکنولوژي روز دنيا در توليد گز و کادري مجرب و متخصص به توليد انبوه اين محصول اهتمام ورزيم و صنعت را با کيفيت سنتي هماهنگ سازيم.

گز شيرين شاد

معرفي ليست توليد گز شيرين شاد

براي معرفي توليد صورت گرفته و ارائه شده از اين برند گز در ايران طبق ساير توليد کنندگان گز در کشور توليداتي از قبيل انواع و اقسام گوناگون گزها در رده ي نوع لقمه اي آردي و غيره را دارا مي باشد اما وجود هر يک را مي توان در طعم هاي گوناگون با طراحي هاي متفاوت اما زيبا از بسته بندي را شاهد بود. پس اين ليست توليدات گز شيرين شاد به اين ترتيب بوده است.

 1. گز لقمه ای پسته بادام
 2. گز آردی پسته بادام
 3. گز لقمه ای میوه ای
 4. گز لقمه ای زنجبیلی
 5. گز لقمه ای سوهانی
 6. سوهان عسلی

گز شيرين شاد

جديدترين محصولات توليدی گز شيرين شاد

خب مجموع توليدات ارائه داده شده از گز اين برند را در بخش قبل معرفي کرديم و اما در اين بخش مي پردازيم به جديدترين توليدات صورت گرفته و توزيع شده در بازار که عبارتنداز انواع گزهاي نام برده شده مي باشد اما با مدل هاي زيبا از بسته بندي ها اعم از:

 • گز زعفرانی_ طرح شش ضلعی
 • گز لقمه ای_ طرح هشت ضلعی
 • گز لقمه ای_ طرح زندیه
 • گز میوه ای_ طرح توت فرنگی
 • گز میوه ای_ طرح آلبالویی
 • گز لقمه ای_ طرح طاق بستان
 • گز لقمه ای_ طرج قیصریه
 • گز لقمه ای_ طرح میکس میوه

گز شيرين شاد

فروش اينترنتي محصولات باکيفيت شيرين شاد عمده

در بخش هاي از مراکز استاني ايران شاهد نمايندگي هاي فروش و پخش گز اين برند هستيم که بخشي ديگر از اين فروش هاي عمده براي پخش و يا صادرات در فروشگاه و مجموعه وب سايت هاي اينترنتي صورت مي گيرد.

گز شيرين شاد

بنابراين در اين وب سايت اينترنتي بازار گز مي توانيد گز باکيفيت و مرغوب از طعم هاي گوناگون ارائه شده حال با برندهاي متعدد توليد کننده گز مدنظر خود را براي فروش و پخش را انتخاب نمايد که بنابر يک خريد عمده از قيمت هاي فروش مناسبي هم برخودار مي گرديد.

گز شيرين شاد

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز درجه سه

آخرین لیست قیمت گز درجه سه در مراکز فروش

گز درجه سه در مراکز فروش گز کشور را می توان از تولیدات نوع گزهای …

کانال تلگرام