بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / فروش گز طلائی لقمه ای پسته معراج

فروش گز طلائی لقمه ای پسته معراج

فروش گز لقمه ای با اینکه همراه با نمونه های مختلف بوده است می توان این نمونه های متنوع از گز لقمه ای را با برندهای متنوعی نام برد. فروش گز لقمه ای این بخش در ارتباط با خرید فروش عمده انواع گز لقمه ای پسته ی معراج می باشد. و می دانیم که وجود این گزهای لقمه ای معراج برای فروش از بسته بندی های متنوعی تشکیل شده است اعم از گز طلائی.

فروش گز طلائی انگبین لقمه ای پسته معراج عرضع شده در بازار گز ایران که می توان گفت در بین سایر انواع گزهای اصفهان از محبوبیت بالای برخودار می باشد. البته هستند دیگر برندهای که محبوبیت و شهرت خاصی را در بین دیگر خریداران گز اصفهان دارند. و اما مدل های تولیدی از گز معراج موجود در بازار که نمونه های از گزهای لقمه ای با آردی و نوع گز های برشی بوده اند هر یک را می توان در مدل های مغز پسته ای، بادامی و یا مخلوط این دو مغز تهیه و خریداری نمود.

فروش گز معراج

انواع گز لقمه ای پسته معراج

 1. گز لقمه بدون قند پسته
 2. گز لقمه پسته شاهرضا
 3. گز لقمه پسته نقش جهان
 4. گز لقمه پسته کاشی
 5. گز لقمه پسته طلائی
 6. گز لقمه پسته خاتم
 7. گز لقمه پسته مینافلزی
 8. گز لقمه پسته درباغی

قیمت فروش انواع گز

انواع گز طلائی و نقره ای معراج

 1. گز آردی طلائی پسته
 2. گز آردی بادام نقره ای
 3. گز لقمه ای پسته طلائی
 4. گز لقمه ای بادام نقره ای

فروش گز معراج

خصوصیت گز لقمه ای پسته طلائی معراج

با توجه به وجود انواع طرح های مختلف از تولیدی های گز معراج اصفهان که هریک به نوعی دارای بازار خرید فروش بوده است. فروش گز طلائی معراج از نمونه گزهای لقمه ای پسته ۳۰% می باشد. و وزن بسته های این گز طلائی را می توان ۵۰۰ گرمی با جعبه های ۲۰ تایی در کارتن دید که چیده شده اند. البته در بین این گز طلائی معراج نمونه ای دیگر از این بسته بندی طلائی گز وجود دارد که از نوع گزهای آردی بوده اند.

فروش گز معراج

انواع گز معراج در فروش اینترنتی

این گز طلائی لقمه پسته انگبینی معراج که در بازار گز ایران به صورت اینترنتی توزیع و پخش می گردد همواره توانسته است بهترین مرکز خرید برای تمامی دوستداران گز معراج در ایران معرفی گردد. پس فروش گز لقمه ای معراج از انواع تولیدات ان به صورت عمده در سراسر بازار کشور می باشد. براساس مدل های مختلف از انواع گزها هر یک قیمت فروش متفاوت در بین تولیدات خود و دیگر برندها دارا می باشد. پس شما هم می توانید با ما در ارتباط بوده باشید و علاوه بر نوع گزهای طلائی معراج سایر انواع نمونه های دیگر از گزهای معراج را تهیه و خریداری نماید. همچنین می توان گفت که فروش گز لقمه ای این بخش علاوه بر برند گزهای معراج ارائه ی برندهای دیگر از تولیدات گز اصفهان نیز امکان پذیر می باشد.

فروش گز معراج

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی مغزدار

خرید گز شکلاتی مغزدار پسته حاج عبدالله

گز شکلاتی مغزدار که از نمونه های مختلف مغزیجات و تولیدات بخش گز شکلاتی اصفهان …

کانال تلگرام