بازرگانی گز آراد
خانه / گز صادراتی / فروش گز پاکتی کیلویی بصورت عمده صادراتی

فروش گز پاکتی کیلویی بصورت عمده صادراتی

گز کیلویی صادراتی بصورت عمده که در این بخش عرضه می گردد در نوع بسته بندی های پاکتی از انواع گزها من جمله گزهای لقمه ای مغزدار و بی مغز با نوع گز سوهانی های لقمه ای با قیمت مناسب به فروش می رسد.

گز کیلویی صادراتی

آشنایی با انواع گز کیلویی تولید شده

خب برای آشنایی با انواع گز تولید شده می توان به معرفی کوتاه و مختصری از گزها اشاره کرد که گز در برش های متفاوتی چون سکه ای، آردی با لقمه ای تهیه می گردد که البته این سه مدل برش گزی خود به چندین و چند واحد دیگر تقسیم بندی می شوند از نظر طعم و مزه، درصد مغز، نوع مغز مصرفی، بسته بندی بودن گز یا کیلویی بودن و … .

گز کیلویی صادراتی

پس ادامه می دهیم موضوع این بخش را با ارائه ی تولیدات صورت گرفته از انواع گز کیلویی، این گز کیلویی را می توان همراه با تولیدات هر یک از انواع گزها دید که نوع گز کیلویی لقمه ای در هر خط تولیدی شامل می باشد و گزهای کیلویی آردی و سکه ای در نوع سفارشی تهیه می شوند و این انواع گز کیلویی موجود در بازار اعم از:

 1. گز کیلویی لقمه ( پسته، بادام )
 2. گز کیلویی لقمه ( مخلوط، نارگیل )
 3. گز کیلویی لقمه ( سوهانی زعفرانی )
 4. گز کیلویی لقمه ( پسته ترنجبین، بیدمشکی )
 5. گز کیلویی لقمه ( بادام پسته زعفرانی )
 6. گز کیلویی لقمه ( پسته ای میوه ای )
 7. و … .

عمده گز صادراتی تولید شده در قطب گز

تمام انواع برش های گزی که تهیه و تولید می گردد علاوه بر اینکه تامین کننده بازار داخل کشور می باشد بخش عمده ای دیگر از این گزها به بازارهای صادراتی ارسال می گردند. و عمده گز صادراتی تولید شده با اینکه می تواند هر یک از انواع گزها بوده باشد اما بالاترین سطح سفارشات گز صادراتی را گزهای لقمه ای تشکیل می دهند.

گز کیلویی صادراتی

تولیدات نوع گز پاکتی چیست؟

گزی که تهیه می شود در مدل های متفاوت و متنوع از طرح های مختلف بسته بندی قرار می گیرد و یکی از نمونه های بسته بندی گز، گزهای پاکتی بوده است وجود این گز پاکتی پر شده از تولیدات نوع گز لقمه ای می باشد و این گز لقمه ای پاکتی اعم از مغزدار با بی مغز می توان تهیه کرد.

گز کیلویی صادراتی

و همچنین این گز پاکتی با وزن های مختلفی نیز همراه بوده که از وزن سه کیلو گرم تا وزن های ۵۰۰ گرمی را شامل می گردند و تولیدات پر شده از این انواع گز پاکتی موجود در این بخش برای بازار صادراتی عبارتنداز:

 1. گز پاکتی صادراتی_ لقمه بادام
 2. گز پاکتی صادراتی_ لقمه پسته
 3. گز پاکتی صادراتی_ لقمه زعفرانی
 4. گز پاکتی صادراتی_ لقمه میوه ای
 5. گز پاکتی صادراتی_ لقمه شکلاتی
 6. گز پاکتی صادراتی_ لقمه نارگیلی
 7. گز پاکتی صادراتی_ لقمه سوهانی

گز کیلویی صادراتی

مرکز فروش و تجارت گز صادراتی بصورت عمده

گز کیلویی صادراتی در این مرکز فروش اینترنتی پیشنهاداتی از تولیدات صورت گرفته و ارائه شده در این بخش بوده است بنابراین می توانید براساس نوع تقاضای بازار خرید هر کشوری نمونه های معرفی شده را انتخاب و ثبت سفارش نماید که البته در نوع سفارشات مخصوص نیز قابل تهیه و تولید بوده است. پس با ما در ارتباط باشید و بصورت عمده بهترین گز کیلویی صادراتی و یا گز کادویی صادراتی را خریداری نماید.

گز کیلویی صادراتی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی لقمه

قیمت گز مغزدار ترنجبینی لقمه ریز شکلاتی کیلویی

گز ترنجبینی لقمه که از نوع گز مغزدار پسته بادام با درصد های بالا و …

کانال تلگرام