بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / قيمت گز آردی سفارشی درجه يک اصفهان

قيمت گز آردی سفارشی درجه يک اصفهان

قیمت گز آردی سفارشی تولیدات گز بخش اصفهان از نوع گز درجه یک و مرغوب با تنوعی از طعم های تولیدی ارزان و مناسب عمده برای پخش و فروش سراسر بازار ایران بصورت کیلویی و بسته بندی شده ارائه می گردد.

قیمت گز آردی سفارشی

تولیدات سفارشی گز درجه یک اصفهان

تولیدات گز اصفهان را مجموعه ای انبوه و عمده از انواع گزها می توان نام برد که وجود هر یک با نام های تجاری مختلفی روانه ی بازار مصرف شده اند و مجموع تمامی این تولیدات گز در اصفهان از درجه های کیفی بالا در تولید برخودار هستند. و هر یک توانسته است به نوبه ی خود بازار فروش متفاوتی را به خود اختصاص دهد.

قیمت گز آردی سفارشی

اما تولیدات مربوط به نوع گز سفارشی درجه یک اصفهان، وجود این تولیدات گز سفارشی اصفهان متشکل از تولیدات گزهای لقمه ای آردی با سکه ای بوده اما نوع سفارشی بودن انها که از طعم خاص با درصد مغز متفاوت تهیه می شود تولید یک گز سفارشی را به همراه دارد. مانند:

 1. تولید گز سفارشی آردی
 2. تولید گز سفارشی لقمه
 3. تولید گز سفارشی طعم دار
 4. تولید گز سفارشی کیلویی
 5. تولید گز سفارشی مغزدار
 6. تولید گز سفارشی بی مغز
 7. تولید گز سفارشی کادویی

قیمت گز آردی سفارشی

انواع گز سفارشی آردی مغزدار مخصوص

بخشی از سفارشات تولید گز که مربوط به تولیدات گز سفارشی آردی بوده است اغلب در نوع تولیدات گز آردی فله ای تهیه می شوند. این انواع گز آردی سفارشی فله در نوع مغزدار مخصوص تهیه می گردد. مغزدار بودن این گزهای آردی سفارشی باز از درصد پایین مغزها تا درصدهای بالا تشکیل شده است. درصد های تولیدی این گز آردی سفارشی درجه یک اصفهان به شرح زیر می باشد.

 • گز درجه یک آردی_ ۱۰% پسته
 • گز درجه یک آردی_ ۱۰% بادام
 • گز درجه یک آردی_ ۱۰% مخلوط
 • گز درجه یک آردی_ ۱۸% پسته بادام
 • گز درجه یک آردی_ ۱۸% بیدمشکی
 • گز درجه یک آردی_ ۲۰% ترنجبینی

قیمت گز آردی سفارشی

اساس تولیدات گز آردی فله درجه یک چیست؟

پایه و اساس تولیدات این گز آردی فله ای که برگرفته از درصد مغزهای معرفی شده تا طعم های گوناگون نام برده بودند برش های درنظر گرفته شده بصورت های گلریز در مدل اشکال هندسی دایره ای و مربعی شکل می باشند. از لحاظ قیمت فروش گز آردی درجه یک سفارشی هم بستگی به درصد مغز مصرفی در تولید گز دارد که منجر به فروش با قیمت متفاوت تری می گردد.

قیمت گز آردی سفارشی

فروش گز آردی درجه یک اصفهان با قیمت ارزان

فروش عمده سفارشات به ثبت رسیده در این مرکز پخش اینترنتی از تولیدات گز آردی درجه یک سفارشی نوع فله ای مجموعا مستقیم از درب کارخانه ارائه می گردد پس قیمت فروش مناسبی را دارا هستند. بهترین بازار فروش این گز های آردی سفارشی کیلویی بخش های چون قنادی ها و خشکبار فروشی ها با نمایشگاه های فصلی برپا شده در نقاط مختلف کشور می باشد.

قیمت گز آردی سفارشی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات اصفهان

صادرات انواع پولکی نبات اصفهان به قطر

پولکی نبات اصفهان که در کنار تولیدات گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی تهیه …

کانال تلگرام