بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / قیمت انواع گز اصفهان در سال ۹۸

قیمت انواع گز اصفهان در سال ۹۸

انواع گز اصفهان در سال ۹۸ همراه با عرضه ی تولیدات متنوع انواع گزها اعم از لقمه ای آردی که برای پخش بازارهای داخلی با صادرات انتخاب گردیده است همواره نرخ قیمت های فروش متفاوتی را به خود اختصاص داده اند و قیمت های مناسب عمده در این مرکز به فروش می رسد.

انواع گز اصفهان

انواع گز در بازار بزرگ گز اصفهان

بازار بزرگ گز ایرانی بازار و دیار نصف جهان ایران اصفهان بوده است. در این بازار بزرگ بین المللی گز ایران تهیه ی هر نوع گزی امکان پذیر می باشد. با وجود این انواع گوناگون گزها در بازار اصفهان خریداران متنوع و متفاوتی را نیز دارا می باشد در اصل هر خریداری خواهان مدل های خاصی از تولیدات گزها بوده اند اعم از گردشگران خارجی تا مسافران ایرانی هر کدام مدل های از تولیدات عرضه شده را خریداری می نمایند.

انواع گز اصفهان

دسته بندی این انواع گز در بازار اصفهان شامل همان تولیدات اصیل و سنتی گز بوده است که معروف از گذشته تا به امروز بوده است، گزهای چون:

 1. گز لقمه ای اصفهان
 2. گز آردی اصفهان
 3. گز سکه ای اصفهان
 4. گز سنتی اصفهان
 5. گز صنعتی اصفهان
 6. گز انگبین دار اصفهان
 7. گز میوه شکلاتی اصفهان
 8. گز سفارشی اصفهان
 9. گز مخصوص اصفهان

انواع گز اصفهان

پرفروش ترین نوع گز اصفهان در سال ۹۸

قدمت گز شیرینی سنتی و اصیل ایرانی که به سالیان دور زیادی باز می گردد تا به امروز می توان گفت که هر ساله و یا هر روزه بر تعداد خریداران و دوستداران گز افزوده می گردد بنابراین می توان شاهد رشد و افزایش حجم تولید در بین واحد های تولیدی مختلف گز در این قطب ایران بوده باشیم.

انواع گز اصفهان

و اما می پردازیم به فروش انواع گز اصفهان در سال ۹۸، اینکه پرفروش ترین نوع گز اصفهان در سال ۹۸ کدام مدل گز تولیدی گردیده است می توان همچون سال های گذشته متفاوت و یا در مدل گزهای لقمه ای دید. اما برخی از تولیدات پرطرفدارتر بوده است که در ادامه به معرفی چند مورد از پرفروش ترین گزها در سال ۹۸ می پردازیم که اعم از:

 • گز مغز بادام ۱۰% تا ۲۸%
 • گز مغز پسته ۱۰%_ ۱۸%
 • گز مغز پسته کادویی ۱۵۰ گرمی
 • گز مغز پسته کادویی ۲۵۰ گرمی
 • گز لقمه مغزدار بی مغز فله ای
 • گز آردی مخلوط فله کادویی

انواع گز اصفهان

فروش انواع گز اصفهان سال ۹۸ با قیمت ارزان

فروش عمده تمامی انواع گزهای نام برده و تولید شده ی این بازار بزرگ گز ایرانی در مجموعه وب سایت بازار گز ایرانی همراه با ارائه ی تولیدات مختلف صورت گرفته عرضه می شود. بنابراین می توانید تا پایان سال ۹۸ بهترین های تولید از گز تازه و درجه یک اصفهان را با قیمت های ارزان و مناسب درب کارخانه تهیه و خریداری نماید.

انواع گز اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات اصفهان

صادرات انواع پولکی نبات اصفهان به قطر

پولکی نبات اصفهان که در کنار تولیدات گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی تهیه …

کانال تلگرام