بازرگانی گز آراد
خانه / گز حاج عبدالله / قیمت گز حاج عبدالله در بازار

قیمت گز حاج عبدالله در بازار

گز حاج عبدالله را می توان یکی دیگر از برندهای تولید کننده ی گز در بازار فروش گز ایرانی دید و معرفی کرد. قیمت فروش گز حاج عبدالله در بازار با توجه به نوع عرضه ی صورت گرفته ی این برند متفاوت بوده است که در نوع فله ای و بسته بندی شده در این مرکز توزیع می شود.

مرکز خرید گز اصفهان

عمده تولیدات انواع گز در بازار کشور

در بخش و مرکزهای تولید کننده ی گز در ایران می توان به تنوعی از این شیرینی سنتی دسترسی داشت که نوع اصیل و سنتی ان در مرکز های قطب تولیدی چون اصفهان با بلداجی تهیه و عرضه می گردد در حالی که برخی از مراکز استانی کشور نیز این تولیدات گز را ارائه می دهند اما با طعم متفاوت و نوع برش های مختلف انجام می گیرد. مانند تولیدات گز تبریز.

گز حاج عبدالله

در تبریز انچه از گز در بازار موجود است به چند دسته تقسیم بندی می شوند که اسامی گوناگونی را دارا بوده اند و از نظر بافت و طعم با برش متفاوت تر از نوع گزهای اصل ایرانی بوده اند. پس این انواع گز تبریز در بازار کشور به این ترتیب هستند اعم از:

  1. گز پشمک شکلاتی
  2. گز آجیلی گردویی
  3. گز آجیلی پسته ای
  4. گز آجیلی مخلوط
  5. گز نوقا دو رنگ
  6. گز لقمه ای بدون مغز

نمایندگی فروش گز

گز حاج عبدالله در بازار گز ایرانی

یکی از این انواع گز تبریز که در این بخش برای فروش عمده انتخاب و درنطر گرفته شده است مربوط به تولیدات گز پشمکی با نام تجاری گز حاج عبدالله بوده است. این گز پشمک که همراه با یک روکش شکلاتی بوده است دارای مغز پسته و مایه اولیه گز به همراه ترکیباتی از نوع پشمک های رشته ای را شامل می باشد.
طعم این گز پشمک شکلاتی باز از نوع گزهای آجیلی معروف تبریز متفاوت تر هستند در اصل هر یک طعم و مزه ی خاص و خوشمزگی خود را دارا هستند و می توان دید و گفت که چون گزهای اصیل در بازارهای ایرانی و صادرات پرطرفدار و پرفروش بوده اند.

نمایندگی فروش گز

قیمت بازار فروش گز حاج عبدالله

قیمت گز حاج عبدالله در بازار براساس نوع عرضه ی ان که می تواند به صورت کیلویی و بسته بندی های پت ۵۰۰ گرمی با ۳۰۰ گرمی و جعبه های کادویی بوده باشد هر یک متفاوت به فروش می رسند. فروش دیگر انواع گز های ایرانی در این بخش نیز امکان پذیر بوده است پس می توانید سفارشات خود از خرید هر انچه از انواع گزها را نیز را که مدنظر دارید تهیه نماید.

فروش انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی مغزدار

خرید گز شکلاتی مغزدار پسته حاج عبدالله

گز شکلاتی مغزدار که از نمونه های مختلف مغزیجات و تولیدات بخش گز شکلاتی اصفهان …

کانال تلگرام