بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / قیمت گز مرغوب معراج اصفهان

قیمت گز مرغوب معراج اصفهان

قیمت گز بنابر نوع تولیدات متنوعی که از این شیرینی سنتی صورت می گیرد هر یک همراه با نرخ قیمت های متفاوتی هستند. برای مثال می توان به قیمت گز اصفهان اشاره کرد. که این گز اصفهان همراه با برندهای مختلفی هم می باشد و در این بخش قیمت گز معراج درنظر گرفته شده است.
همانطور که اشاره کردیم تولیدات گز در اصفهان شامل مجموعه های متعددی بوده است که هر تولیدی محصولات خود را با نام های تجاری متفاوتی هم روانه ی بازار مصرف می کند. برخی از این برندهای تولید کننده ی گز اصفهان در بین بازار خرید فروش گز ایران بسیار مشهور و پرطرفدا بوده است مانند گز معراج اصفهان.

پخش اینترنتی گز

شرکت تولیدی گز معراج اصفهان

پس یکی از برندهای تولید کننده ی گز در اصفهان معراج نام دارد. این برند در این مدت تولیداتی از بهترین و مرغوب ترین نوع گز را دارا بوده است و توانسته است سهم بزرگی از بازار خرید فروش گز را به خود اختصاص دهد اعم از بازار داخلی و بازار خارجی.

تولیدات انواع گز مرغوب معراج

از تولیدات گز این برند می توان به وجود نوع گزهای لقمه ای، آردی و گزهای برشی اشاره کرد و از دیگر محصولات تولیدی این برند بهترین پولکی های میکس شده می باشد. البته هر یک از این انواع گزهای لقمه ای و یا آردی خصوصیت و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا هستند. و اما این انواع گز معراج عبارتنداز:

  1. گز لقمه ای انگبین دار
  2. گز لقمه ای پسته ای
  3. گز لقمه ای مخلوط
  4. گز لقمه ای زعفرانی
  5. گز برشی مخلوط
  6. گز آردی پسته ای
  7. گز آردی بادامی
  8. گز لقمه ای طلائی
  9. گز آردی طلائی
  10. گز لقمه ای رژیمی

و … که می توان گفت درصد های متفاوتی از مغزهای پسته ای و بادامی با طعم و مزه های متنوعی را تشکیل می دهند.

فروش گز معراج

قیمت انواع گز مرغوب اصفهان

خب برای تهیه و خرید عمده از انواع گز اصفهان با بهترین قیمت می توان این مرکز را پیشنهاد داد که ارائه دهنده ی برندهای تولید کننده ی متفاوتی از گزها برای توزیع و پخش در بازار کشور بوده است. قیمت گز اصفهان بنابر هر یک از برندهای عرضه کننده متغیر بوده است. و این امر برای گزهای معراج نیز به همین ترتیب می باشد. این قیمت گز معراج اصفهان براساس نوع انتخابی که از بین تولیدات متنوع گزها صورت می گیرد هر یک نرخ قیمت متفاوتی را شامل می شوند.

فروش گز معراج

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات اصفهان

صادرات انواع پولکی نبات اصفهان به قطر

پولکی نبات اصفهان که در کنار تولیدات گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی تهیه …

کانال تلگرام