بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / مرکز صادرات گز فله اصفهان بلداجی به پاکستان

مرکز صادرات گز فله اصفهان بلداجی به پاکستان

مرکز صادرات گز فله به پاکستان و دیگر کشورهای دنیا را می توانید در این بخش سفارش داده و خریداری نماید. این صادرات گز فله اصفهان بلداجی به پاکستان که برگرفته از تولیدات تمام انواع و اقسام گزها می باشد در این مرکز عرضه می شود.

فروش گز فله

صادرات گز فله از چه نوع گزی هستند؟

صادراتی که از گزهای تولید پایتخت ایران به کشورهای مختلف دنیا ارسال می گردد تنوعی از تولیدات انواع و اقسام گوناگون گزها می باشد که هر بخشی از بازارهای جهانی خواهان نمونه ای از این تولیدات گز شیرینی سنتی و اصیل ایرانی بوده اند. صادرات گز این بخش هم انتخابی از صادرات گز فله ای تولید شده ی نوع لقمه ای می باشد. و این گز لقمه ای یکی از متنوع ترین گزها و پرفروش ترین انها بوده است. پس این صادرات گز فله ای عبارتنداز:

  1. گز فله لقمه- پسته ای
  2. گز فله لقمه- بادام
  3. گز فله لقمه- مخلوط
  4. گز فله لقمه- بدون مغز
  5. گز فله لقمه- انگبین دار

بازار فروش انواع گز

معرفی تولیدات گز فله اصفهان بلداجی

تولیدات گز پایتخت ایران اصفهان بلداجی همانطور که اشاره کردیم شامل بخش و مرکزهای تولیدی بسیاری از کارخانجات تولید کننده ی گز بوده اند و هر یک با نام های تجاری مختلف محصولات خود را ارائه می دهند. و اما این تولیدات صورت گرفته از گزهای فله ای با اینکه بخش عمده ای را گزهای فله ای نوع گز لقمه ای شامل می شود گزهای فله ای آردی و برشی نیز موجود هستند.

  • گز لقمه پسته بادام- فله ای
  • گز آردی پسته بادام- فله ای
  • گز برشی پسته بادام- فله ای
  • گز لقمه بادام نارگیل- فله ای
  • گز لقمه پسته نارگیل- فله ای

بازار فروش انواع گز

مرکز خرید گز صادراتی فله لقمه ای به پاکستان

صادرات گز به پاکستان علاوه بر اینکه در نوع گزهای لقمه ای فله انتخاب و سفارش داده می شود شامل سفارشات تهیه و تولید گز لقمه بسته بندی نیز می گردد. و حال در این مرکز خرید گز صادراتی به پاکستان را می توانید طبق قیمت های که ارائه می گردد و بررسی نوع بازار فروش خود در پاکستان هر یک از این انواع گزهای لقمه ای فله ای را انتخاب و خریداری نماید.
پس به این ترتیب بنابر پیشنهادات مختلف از برندهای تولید کننده ی متعدد گز در این دو منطقه می توانید بهترین های تولید از گزهای فله ای خوشمزه ی اصفهان بلداجی را با قیمت های مناسب مستقیم از مرکز تولیدی تهیه و خریداری نماید.

خرید انواع گز پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات

فروش عمده پولکی نبات اعلا اصفهان با قیمت مناسب

پولکی نبات که جزء سوغاتی های بخش اصفهان بشمار می رود می توان گفت همچون …

کانال تلگرام