بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / مرکز عرضه انواع گز مخلوط آردی فله بسته بندی

مرکز عرضه انواع گز مخلوط آردی فله بسته بندی

مرکز عرضه انواع گز این مجموعه از فروشگاه اینترنتی فروش عمده ی گزهای تولیدی پایتخت ایران تولیداتی از قبیل گزهای لقمه ای آردی با انواع مغزها من جمله مخلوط به صورت فله ای و بسته بندی شده می باشد.

مرکز عرضه انواع گز

تولیدات انواع گز فله و بسته بندی چیست؟

تولیدات صورت گرفته از گز این شیرینی سنتی لقمه ای با آردی بوده است که البته نوع گزهای برشی جزء دیگری از مدل های تولیدی گز بوده است. و اما نوع عرضه ی انها در بازارهای فروش به صورت فله ای و بسته بندی شده می باشد. و انواع انها را مدل های مختلف از بسته بندی با درصد های متفاوت از مغزهای بادام و پسته تشکیل می دهد و بخشی دیگر از تفاوت را به برندهای ارائه دهنده و تولید کننده ی گز ایران می توان اشاره کرد. پس برای معرفی این انواع گز های فله و بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد اعم از:

  1. گز فله بسته بندی- لقمه ای
  2. گز فله بسته بندی- آردی
  3. گز فله بسته بندی- برشی
  4. گز فله بسته بندی- پسته ای
  5. گز فله بسته بندی- بادامی
  6. گز فله بسته بندی- مخلوط
  7. گز فله بسته بندی- انگبین عسلی

فروش گز آردی گلریز

تولیدات نوع گز آردی مخلوط چگونه اند؟

یکی از این انواع و اقسام تولیدات صورت گرفته از گزها نوع گزهای آردی بوده اند که این گزهای آردی با اینکه از درصد های مختلف بادام و پسته تهیه تولید می شوند نوع مخلوط ان نیز عرضه گردیده است. این گز مخلوط که همان ترکیب دو مغز بادام و پسته بوده است همراه با درصد های مختلف به فروش می رسد که البته تهیه و خریداری ان در نوع فله ای و بسته بندی امکان پذیر می باشد.

فروش گز آردی گلریز

مرکز عرضه عمده انواع گز آردی

در این مرکز عرضه انواع گز گرچه تولیدات نوع گزهای آردی ارائه و معرفی شده است اما می توان گفت که تهیه و خریداری نمونه های دیگر از تولیدات گزها نیز امکان پذیر می باشد. مانند تولیدات گز سوهانی لقمه ای فله به همراه انواع و اقسام دیگر گزهای لقمه ای از برندهای تولیدی گز اصفهان بلداجی همراه می باشد. فروش کلیه ی این محصولات تولیدی از گزها گرچه همراه با قیمت های متفاوتی هستند اما مناسب به صورت عمده عرضه و به فروش می رسند.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی کیلویی

پخش عمده گز آردی مغزدار کیلویی اصفهان

گز آردی کیلویی اصفهان که در این مرکز از پخش و فروش اینترنتی عرضه می …

کانال تلگرام