بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / نمایندگی فروش گز زعفرانی پسته

نمایندگی فروش گز زعفرانی پسته

نمایندگی فروش گز در نقاط مختلف کشور را می توان همراه با نمایندگی های فروش از برندهای متعدد و متفاوتی نام برد. این نمایندگی فروش گز بصورت اینترنتی عرضه کننده ی عمده تولیدات گز ایرانی من جمله گزهای زعفرانی پسته ای بوده است.

خرید انواع گز پسته

انواع طعم تولیدی گز در بازار

انواع گز تولید شده در ایران که از تولیدات گزهای اصفهان با بلداجی بوده است، و در هر یک از بخش های تولید کننده تنوعی از گزهای لقمه ای با آردی دارند. گرچه این گز تولیدی در گذشته از نوع گزهای انگبینی تهیه و تولید می گشند ولی امروزه می توان ان را همراه با انواع طعم های مختلف از انگبین های گیاهی تا اسانس های چون زعفران را دید. هر یک از انها خوشمزگی خاص خود را دارند مشتریان متفاوتی را نیز دربرگرفته است. برخی از این طعم های مختلف گز در بازار عبارتنداز:

  1. گز با طعم نارگیل و بادام
  2. گز با طعم زعفران و پسته
  3. گز با طعم ترنجبین و پسته بادام
  4. گز با طعم انگبین پسته ای
  5. گز با طعم شیرخشت و پسته ای
  6. گز با طعم عسلی و پسته
  7. گز با طعم بیدمشک و پسته ای

نمایندگی فروش گز

تولیدات نوع گز زعفرانی چگونه است؟

خب در بین این انواع طعم های مختلف از گزهای تولیدی می توان اشاره ای کرد که وجود گزهای زعفرانی تولید شده این گز زعفرانی که از مغزهای پسته ای تهیه و تولید می گردد می توان گفت همراه با درصد های بالای از مغزهای پسته ای نیز می باشد. و درصد های تولیدی این مغزهای پسته و زعفران موجود در بازار از ۳۲ درصد تا گزهای ۳۸ با ۴۲ درصد زعفرانی و پسته را تشکیل می دهند.

نمایندگی فروش گز

عمده فروشی انواع گز زعفرانی پسته ای

عمده فروشی این بازرگانی گز که بصورت اینترنتی بوده است همراه با فروشی از محصولات مختلف گزهای تولید شده می باشد. که فروش این بخش هم در ارتباط با فروش گزهای زعفرانی پسته ای بوده است. این گز زعفرانی پسته ی عرضه شده در چند مدل از بسته بندی نیز برای فروش ارائه می گردد و هر عمده خریداری بایستی با سنجش بازار فروش خود و طبق تقاضای بازار خرید مدل های مختلف از این بسته بندی گزهای زعفرانی را انتخاب و خریداری نماید. در حال حاضر نمونه های موجود از بسته بندی گزهای زعفرانی لقمه ی پسته ای برای فروش اعم از:

نمایندگی فروش گز

  1. گز زعفرانی لقمه- ترمه
  2. گز زعفرانی لقمه- خاتم
  3. گز زعفرانی لقمه- رویال
شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی مغزدار

خرید گز شکلاتی مغزدار پسته حاج عبدالله

گز شکلاتی مغزدار که از نمونه های مختلف مغزیجات و تولیدات بخش گز شکلاتی اصفهان …

کانال تلگرام