مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه مرکزی انواع گز کرمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

گز کرمانی عبدالرزاق اصفهانتولیدات انواع گز کرمانی اصفهانفروشگاه اینترنتی مرکز گز کرمانی
نمایندگی گز لقمه ای

فروشگاه مرکزی گز در ایران را قطب های تولیدی گز ایران تشکیل داده اند. این فروشگاه مرکزی گز ایران مربوط به گز اصفهان با بلداجی بوده اند. اما یکی از دسترس پذیرترین فروشگاه مرکزی گز جهت خرید عمده این بخش بوده است که عرضه کننده ی عمده از انواع گز پسته ای اصفهان با برندهای گوناگون چون انواع گز کرمانی بوده است.
در هر دو قطب های تولیدی گز ایران چون اصفهان و بلداجی می توان به وجود فروشگاه و بازار گز بی شماری اشاره کرد. در این فروشگاه و بازار گز وجود برندهای مختلفی از گزها هستند که تولیداتی متنوع از انواع گزها را به همراه دارند. و هر یک تولیدات خود را در بخشی از بازار کشور توزیع و پخش می نمایند. در اصفهان همانطور که گفته شد تولید کنندگان بسیاری بوده است و هر یک با نام تجاری مختلفی معرفی شده اند. مانند گز کرمانی عبدالرزاق اصفهان.

خرید اینترنتی گز

گز کرمانی عبدالرزاق اصفهان

این برند تولید کننده ی گز اصفهان یعنی گز کرمانی از دسته برندهای محبوب، مشهور و شناخته شده ی بازار گز اصفهان و ایران بوده است که البته این شهرت و محبوبیت در بازار های خارجی نیز به چشم می خورد. این تولید کننده ی گز کرمانی اصفهان تولیداتی اصیل، سنتی و درجه یک از انواع گزها را دارا بوده است. و تا به امروز توانسته است بازار فروش بالای از گز را با خود اختصاص دهد. در اصل می توان از جمله برندهای برتر تولیدی گز اصفهان نام برد.

نمایندگی گز لقمه ای

تولیدات انواع گز کرمانی اصفهان

و اما تولیدات مربوط به گز کرمانی اصفهان با اینکه تنها نوع گزهای لقمه ای با آردی را شامل می باشد تولیدات گز ۱۸ درصد تا گز های ۴۲ فوق ممتاز و ویژه را دارا بوده است. و تنها مغز مصرفی در تولید این گز کرمانی مغز پسته ای بادام و نوع مخلوط ان بوده است. پس برای معرفی کوتاه و مختصر از محصولات گز کرمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. گز لقمه آردی ۱۸%
  2. گز لقمه آردی ۲۸%
  3. گز لقمه آردی ۳۸%
  4. گز لقمه آردی ۴۲ %
  5. گز لقمه آردی خاتم
  6. گز لقمه آردی ترمه
  7. گز لقمه آردی فلزی
  8. گز سوهانی لقمه
  9. سوهان عسلی فلزی
  10. پولکی نبات زعفرانی

ارسال انواع گز

فروشگاه اینترنتی مرکز گز کرمانی

با اینکه این برند گز اصفهان کرمانی و قاووت چهار مغز برای خود در اصفهان همراه با شعب و نمایندگی فروش و فروشگاه ها بوده است. می توان به وجود این شعب فروش در برخی نقاط کشور نیز اشاره کرد. ولی مراکز فاقد نمایندگی گز کرمانی می توانند هر انچه از سفارشات خود برای تهیه و خرید عمده انواع گز کرمانی را ارائه دهید. پس در این فروشگاه گز کرمانی هر انچه از محصولات گز کرمانی اعم از لقمه ای تا آردی و دیگر محصولات را به فروش می رسانند.

ارسال انواع گز

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید