بازرگانی گز آراد
خانه / گز کرمانی / فروشگاه مرکزی انواع گز کرمانی

فروشگاه مرکزی انواع گز کرمانی

فروشگاه مرکزی گز در ایران را قطب های تولیدی گز ایران تشکیل داده اند. این فروشگاه مرکزی گز ایران مربوط به گز اصفهان با بلداجی بوده اند. اما یکی از دسترس پذیرترین فروشگاه مرکزی گز جهت خرید عمده این بخش بوده است که عرضه کننده ی عمده از انواع گز اصفهان با برندهای گوناگون چون انواع گز کرمانی بوده است.
در هر دو قطب های تولیدی گز ایران چون اصفهان و بلداجی می توان به وجود فروشگاه و بازار گز بی شماری اشاره کرد. در این فروشگاه و بازار گز وجود برندهای مختلفی از گزها هستند که تولیداتی متنوع از انواع گزها را به همراه دارند. و هر یک تولیدات خود را در بخشی از بازار کشور توزیع و پخش می نمایند. در اصفهان همانطور که گفته شد تولید کنندگان بسیاری بوده است و هر یک با نام تجاری مختلفی معرفی شده اند. مانند گز کرمانی عبدالرزاق اصفهان.

خرید اینترنتی گز

گز کرمانی عبدالرزاق اصفهان

این برند تولید کننده ی گز اصفهان یعنی گز کرمانی از دسته برندهای محبوب، مشهور و شناخته شده ی بازار گز اصفهان و ایران بوده است که البته این شهرت و محبوبیت در بازار های خارجی نیز به چشم می خورد. این تولید کننده ی گز کرمانی اصفهان تولیداتی اصیل، سنتی و درجه یک از انواع گزها را دارا بوده است. و تا به امروز توانسته است بازار فروش بالای از گز را با خود اختصاص دهد. در اصل می توان از جمله برندهای برتر تولیدی گز اصفهان نام برد.

نمایندگی گز لقمه ای

تولیدات انواع گز کرمانی اصفهان

و اما تولیدات مربوط به گز کرمانی اصفهان با اینکه تنها نوع گزهای لقمه ای با آردی را شامل می باشد تولیدات گز ۱۸ درصد تا گز های ۴۲ فوق ممتاز و ویژه را دارا بوده است. و تنها مغز مصرفی در تولید این گز کرمانی مغز پسته ای بادام و نوع مخلوط ان بوده است. پس برای معرفی کوتاه و مختصر از محصولات گز کرمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. گز لقمه آردی ۱۸%
  2. گز لقمه آردی ۲۸%
  3. گز لقمه آردی ۳۸%
  4. گز لقمه آردی ۴۲ %
  5. گز لقمه آردی خاتم
  6. گز لقمه آردی ترمه
  7. گز لقمه آردی فلزی
  8. گز سوهانی لقمه
  9. سوهان عسلی فلزی
  10. پولکی نبات زعفرانی

ارسال انواع گز

فروشگاه اینترنتی مرکز گز کرمانی

با اینکه این برند گز اصفهان کرمانی برای خود در اصفهان همراه با شعب و نمایندگی فروش و فروشگاه ها بوده است. می توان به وجود این شعب فروش در برخی نقاط کشور نیز اشاره کرد. ولی مراکز فاقد نمایندگی گز کرمانی می توانند هر انچه از سفارشات خود برای تهیه و خرید عمده انواع گز کرمانی را ارائه دهید. پس در این فروشگاه گز کرمانی هر انچه از محصولات گز کرمانی اعم از لقمه ای تا آردی و دیگر محصولات را به فروش می رسانند.

ارسال انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% کرمانی

فروش گز لقمه پسته بادام ۳۸% کرمانی ۴۵۰ گرمی

گز ۳۸% کرمانی که تنها یک نمونه از درصد گزهای مغزدار تولید شده ی این …

کانال تلگرام