بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / بازار خرید گز برشی با ۱۸% مغز پسته

بازار خرید گز برشی با ۱۸% مغز پسته

گز برشی درجه یک مغز پسته بازار خرید را می توان همواره با درصد های متفاوت از این مغز پسته ای تهیه کرد که سفارشات خرید این بخش را همراه با تولیدات نوع گز مغز ۱۸% پسته ای بوده است.

گز برشی

ترکیبات مختلف گز برشی درجه یک اصفهان

ترکیبات مختلف مصرفی در تهیه و تولید گز برشی درجه یک اصفهان را می توان گفت مواد اولیه ی مصرفی تولید گز بوده است که این به کارخانه های تولیدی متفاوت در اصفهان بستگی دارد که از چه درجه کیفی مواد در تولید اصفهان می کنند. پس علاوه بر وجود گز درجه یک اصفهان می توان به تولیدات گز درجه دو و سه نیز اشاره کرد.

گز برشی

پس به این ترتیب ترکیبات مختلف گز برشی همان موارد مورد نیاز در تولید گز بوده اما با مدل های برشی مختلف اعم از لقمه ای، آردی تا خود گزهای برشی و یا سکه ای که براساس نوع مقدار مصرف مغز پسته و بادام به چند مدل تقسیم بندی می شوند مانند:

 • گز مغزدار ۱۰%
 • گز مغزدار ۱۸%
 • گز مغزدار ۲۸%
 • گز مغزدار ۲۰%
 • گز مغزدار ۳۲%
 • گز مغزدار ۴۲%
 • گز مغزدار مخصوص

قیمت روز گز برشی مغزدار

قیمت روز گز در بازار با نرخ قیمت های بالا و پایینی خرید فروش می گردد که قیمت گز برشی در بازار با توجه به درصد مغز و یا نوع گز به این صورت که در نوع کیلویی و یا کادویی عرضه و به فروش می رسد هر یک دارای نرخ قیمت فروش جداگانه ای دارد.

گز برشی

بازار انواع گز ۱۸% مغز پسته ای

و اما بازار انواع گز مغز پسته ای ۱۸% را می توان دنیای متنوع از این مدل گز دید و معرفی کرد و تنوع حاصله در درجه ی کیفی تولید با نوع کیلویی و یا فله ای این گز بوده است که البته طعم های متنوعی را نیز شامل می گردد که دسته بندی تولیدات این انواع گز ۱۸% مغز پسته ای اعم از:

 1. گز ۱۸% پسته_ برشی
 2. گز ۱۸% پسته_ لقمه ای
 3. گز ۱۸% پسته_ آردی
 4. گز ۱۸% پسته_ انگبین دار
 5. گز ۱۸% پسته_ زعفرانی
 6. گز ۱۸% پسته_ میوه ای

گز برشی

مرکز خرید آنلاین عمده انواع گز برشی

مرکز خرید و یا بازار خرید گز برشی ۱۸% مغز پسته ای که می تواند هم در مدل های بسته بندی کادویی و هم نوع کیلویی در بازار موجود باشند قیمت گز برشی درجه یک براساس این درصد مغز پسته متغیر بوده و همچنین با وجود برندهای مختلف تولید کننده تفاوت قیمت از جنبه های مختلف بر روی فروش گز تاثیرگذار بوده است.

گز درجه سه

پس به این ترتیب برای خرید عمده انواع گز برشی ۱۸% مغز پسته ای می توانید در این مرکز خرید آنلاین هر انچه از سفارشات مخصوص در نوع تولید گز برشی کیلویی را درخواست داده و تهیه نماید که به طور مستقیم از درب کارخانه تهیه و خریداری می گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% کرمانی

فروش گز لقمه پسته بادام ۳۸% کرمانی ۴۵۰ گرمی

گز ۳۸% کرمانی که تنها یک نمونه از درصد گزهای مغزدار تولید شده ی این …

کانال تلگرام