مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید گز برشی با ۱۸% مغز پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات مختلف گز برشی درجه یک اصفهانقیمت روز گز برشی مغزداربازار انواع گز 18% مغز پسته ایمرکز خرید آنلاین عمده انواع گز برشی
گز برشی

گز برشی درجه یک مغز پسته بازار خرید را می توان همواره با درصد های متفاوت از این مغز پسته ای تهیه کرد که سفارشات خرید این بخش را همراه با تولیدات نوع گز مغز ۱۸% پسته ای بوده است.

گز برشی

ترکیبات مختلف گز برشی درجه یک اصفهان

ترکیبات مختلف مصرفی در تهیه و تولید گز برشی درجه یک اصفهان را می توان گفت مواد اولیه ی مصرفی تولید گز بوده است که این به کارخانه های تولیدی متفاوت در اصفهان بستگی دارد که از چه درجه کیفی مواد در تولید اصفهان می کنند. پس علاوه بر وجود گز درجه یک اصفهان می توان به تولیدات گز درجه دو و سه نیز اشاره کرد.

گز برشی

پس به این ترتیب ترکیبات مختلف گز برشی همان موارد مورد نیاز در تولید گز بوده اما با مدل های برشی مختلف اعم از لقمه ای، آردی تا خود گزهای برشی و یا سکه ای که براساس نوع مقدار مصرف مغز پسته و بادام به چند مدل تقسیم بندی می شوند مانند:

 • گز مغزدار ۱۰%
 • گز مغزدار ۱۸%
 • گز مغزدار ۲۸%
 • گز مغزدار ۲۰%
 • گز مغزدار ۳۲%
 • گز مغزدار ۴۲%
 • گز مغزدار مخصوص

قیمت روز گز برشی مغزدار

قیمت روز گز در بازار با نرخ قیمت های بالا و پایینی خرید فروش می گردد که قیمت گز برشی در بازار و کلمپه در تهران با توجه به درصد مغز و یا نوع گز به این صورت که در نوع کیلویی و یا کادویی عرضه و به فروش می رسد هر یک دارای نرخ قیمت فروش جداگانه ای دارد.

گز برشی

بازار انواع گز ۱۸% مغز پسته ای

و اما بازار انواع گز مغز پسته ای ۱۸% را می توان دنیای متنوع از این مدل گز دید و معرفی کرد و تنوع حاصله در درجه ی کیفی تولید با نوع کیلویی و یا فله ای این گز بوده است که البته طعم های متنوعی را نیز شامل می گردد که دسته بندی تولیدات این انواع گز ۱۸% مغز پسته ای اعم از:

 1. گز ۱۸% پسته_ برشی
 2. گز ۱۸% پسته_ لقمه ای
 3. گز ۱۸% پسته_ آردی
 4. گز ۱۸% پسته_ انگبین دار
 5. گز ۱۸% پسته_ زعفرانی
 6. گز ۱۸% پسته_ میوه ای

گز برشی

مرکز خرید آنلاین عمده انواع گز برشی

مرکز خرید و یا بازار خرید گز برشی ۱۸% مغز پسته ای و کلوچه خوانساری که می تواند هم در مدل های بسته بندی کادویی و هم نوع کیلویی در بازار موجود باشند قیمت گز برشی درجه یک براساس این درصد مغز پسته متغیر بوده و همچنین با وجود برندهای مختلف تولید کننده تفاوت قیمت از جنبه های مختلف بر روی فروش گز تاثیرگذار بوده است.

گز درجه سه

پس به این ترتیب برای خرید عمده انواع گز برشی ۱۸% مغز پسته ای می توانید در این مرکز خرید آنلاین هر انچه از سفارشات مخصوص در نوع تولید گز برشی کیلویی را درخواست داده و تهیه نماید که به طور مستقیم از درب کارخانه تهیه و خریداری می گردد.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید