بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / بازار گز آردی لقمه ای در اصفهان

بازار گز آردی لقمه ای در اصفهان

بازار گز در اصفهان را بازاری همراه با وجود دنیای متنوع از انواع و اقسام گوناگون گزها می توان دید و معرفی کرد که بخشی از وجود اصلی گز در بازار اصفهان همراه با تولیدات نوع گزهای لقمه ای آردی برای پخش بازار داخل با صادرات در این مرکز عرضه می شود.

بازار گز در اصفهان

معرفی بازار گز در اصفهان

دیار نصف جهان ایران اصفهان که مهد تمدن و فرهنگ اسلامی بوده است در خود با وجود سوغاتی های متفاوت از صنایع دستی یکی از برترین های تولید از نوع خوراکی های خوشمزه و بی نظیر را دارا بوده است که به نام گز مشهور می باشد. و اگر گذری در این دیار نصف جهان کرده باشید به یقین از سوغاتی محبوب این شهر خرید و مصرف کرده اید پس از طعم خوشمزه و اصیل ان چشیده اید.

بازار گز در اصفهان

بازار گز در اصفهان بازاری ملو از تولیدات متنوع از انواع و اقسام گوناگون گزها بوده است که متشکل از طعم های مختلف تا مدل های گوناگون گز ها بوده اند. دسته بندی و معرفی انواع گز در بازار اصفهان را می توان به دسته تولیدات صورت گرفته و ارائه شده در بازار نام برد مانند:

 1. گز لقمه ای اصفهان
 2. گز آردی اصفهان
 3. گز سکه ای اصفهان
 4. گز پسته ای اصفهان
 5. گز بادام و مخلوط
 6. گز کادویی کیلویی
 7. گز سفارشی مخصوص
 8. و … .

بازار گز در اصفهان

انواع گز لقمه ای در بازار اصفهان

دسته بندی و معرفی تولیدات نوع گز لقمه ای اصفهان، که می توان گفت یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین نوع گزها در بازار داخل با جهانی بوده است. و همچنین از تنوع بالای نسبت به سایر گزها تهیه می گردد.

بازار گز در اصفهان

گز لقمه ای در دو مدل مغزدار با بی مغز تهیه شده که نوع مغزدار ان را نیز می توان به چند گروه دیگر از تولیدات تقسیم بندی کرد از نظر درصد مغز با نوع مغز و همچنین از نظر طعم لحاظ شده برای تولید گز لقمه ای که به این ترتیب می باشد:

 • گز لقمه مغزدار_ پسته بادام
 • گز لقمه مغزدار_ مخلوط
 • گز لقمه مغزدار_ گردویی
 • گز لقمه مغزدار_ بادام زمینی
 • گز لقمه مغزدار_ طعم میوه
 • گز لقمه مغزدار_ طعم سنتی
 • گز لقمه مغزدار_ طعم نارگیلی

بازار گز در اصفهان

لیست گز آردی تولید قطب گز ایران

و اما تولیدات ارائه شده از نوع و مدل برش گزهای آردی بعد از تولیدات گز لقمه ای، این گز آردی تولید شده همچون گزهای لقمه ای در نوع مغزدار با درصد های متفاوت از طعم های گوناگون اصیل و سنتی بصورت های کادویی و فله عرضه ی بازار مصرف می شوند.

بازار گز در اصفهان

وجود این گزهای آردی در نوع گلریز با گلدرشت بوده است که اساس کار تولید هر واحد تولیدی گز در اصفهان برای نوع گزهای آردی براساس تقاضای بازار مصرف خود تهیه می گردد. مانند:

 • گز آردی با مغز بادام_ ترنجبین
 • گز آردی با مغز پسته_ انگبین
 • گز آردی با مغز مخلوط_ شیرخشتی

بازار گز در اصفهان

بازار مرکزی خرید آنلاین گز اصفهان عمده

بازار گز اصفهان بازاری بزرگ برای تهیه و خرید هر انچه از تولیدات متنوع انواع گزها بوده است. پس در سرتاسر جهان می توانید این تنوع در تولیدات گز اصفهان را در این بخش از بازار گز کشور که بصورت آنلاین دسترسی و خرید مستقیم از بخش های تولیدی را برای عمده خریداران ممکن ساخته است می توانید سفارش داده و خریداری نماید.

بازار گز در اصفهان

خرید آنلاین عمده گز اصفهان شامل تولیدات ارائه شده در این بخش به همراه تولیدات نوع گزهای مخصوص و سفارشی در مدل ها با درصد های مشخص از طعم های متنوع را شامل می گردد.

بازار گز در اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات

فروش عمده پولکی نبات اعلا اصفهان با قیمت مناسب

پولکی نبات که جزء سوغاتی های بخش اصفهان بشمار می رود می توان گفت همچون …

کانال تلگرام