بازرگانی گز آراد
خانه / گز آجیلی / خرید گز بسته بندی آجیلی تبریز

خرید گز بسته بندی آجیلی تبریز

خرید گز بسته بندی در بازار فروش گز ایرانی را می توان از تولیدات طعم های متنوع گز با نوع بسته بندی و فله ای تهیه و خریداری نمود. و خرید و فروش گز این بخش از مدل گزهای تولیدی بخش تبریز با نوع گزهای آجیلی بوده است.

خرید گز بسته بندی

معرفی انواع گز تولید ایران

در ایران نمونه ای از شیرینی سنتی تهیه و تولید می گردد که تولید ان به زمان های بسیار دوری باز می گردد و تا به امروز با اینکه دست خوش تغییراتی در نوع برش و بسته بندی ان صورت گرفته ولی هنوز طعم اصیل این گز حفظ شده است. و مرکزی ترین بخش از تولیدات ان در ایران پایتخت گز ایرانی اصفهان با بلداجی بوده است. البته در ایران یکی دیگر از مراکز استانی کشور تولید کننده ی این گز در نمونه های دیگری می باشد که به نام گز آجیلی معروف می باشد. و تولیدات گز تبریز محسوب می شود. پس این انواع گز ایرانی اعم از:

 • گز آجیلی تبریز
 • گز نوقا تبریز
 • گز لقمه اصفهان بلداجی
 • گز آردی اصفهان بلداجی
 • گز برشی اصفهان بلداجی

قیمت گز تبریز

مدل های تولیدی گز بسته بندی در بازار

پس این نوع از انواع گزهای ایرانی که تولید شده اند هر یک به صورت فله ای و بسته بندی شده در بازار ارائه می گردند. و اما این مدل های بسته بندی از گزها براساس هر یک از برندهای تولیدی همراه با طرح های مختلفی بوده اند که برای معرفی این انواع بسته بندی می توان به چند نمونه ای از انها اشاره کرد مانند:

 1. بسته بندی گز رویال
 2. بسته بندی گز کلاسیک
 3. بسته بندی گز گلدانی
 4. بسته بندی گز فانتزی
 5. بسته بندی گز فلزی
 6. بسته بندی گز خاتم ترمه

و … .

تولیدات نوع گز آجیلی تبریز چگونه است؟

خب در بین این انواع گزهای تولید شده نمونه ی موجود در بازار گزهای آجیلی تبریز بوده اند که این گز آجیلی تبریز با توجه به اینکه مدل های برشی گز لقمه ای را دارا می باشد ولی از لحاظ طعم متفاوت است و ترکیبی از انواع و اقسام مغزها را دارا می باشد که در نوع بسته بندی از وزن های مختلف و یا نوع فله ای به فروش می رسد.

فروش انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز نوقا ساده

فروش ارزان قیمت گز نوقا ساده عمده

گز نوقا ساده که از جمله تولیدات گز تبریز بوده است بصورت عمده با قیمت …

کانال تلگرام