بازرگانی گز آراد
خانه / گز دالمن / فروش عمده گز لقمه ای تازه درجه یک دالمن

فروش عمده گز لقمه ای تازه درجه یک دالمن

گز لقمه ای دالمن نمونه ی برند ارائه شده ی بازار گز اصفهان در این بخش بوده است که تولیدات عمده، تازه و درجه یک از انواع مختلف گزهای لقمه ای را به صورت عمده برای تمامی بازارهای ایرانی با جهانی را در یک خرید مستقیم و بدون واسطه برای خریداران ارائه می دهد.

فروش انواع گز

عمده گز درجه یک دالمن اصفهان در بازار

بازار گز اصفهان را می توان بازاری بزرگ همراه با انواع و اقسام گوناگون گز ها چون لقمه ای تا گزهای آردی با سکه ای دید اما تنوع حاصله مربوط به برندهای تولید کننده ی بسیاری می باشد که در بازار توزیع شده اند. برای مثال یکی از برندهای عرضه کننده ی گز در بازار اصفهان تولیدات گز دالمن بوده است.
این تولید کننده ی گز با تولیدات نوع گز صنعتی نمونه ی برتر گز معرفی شده است به این دلیل که با استفاده از مواد اولیه و درجه یک تولیداتی مرغوب و باکیفیت از گزها را روانه ی بازار مصرف کرده است. عمده گز درجه یک دالمن را می توان همان گزهای معروف لقمه ای آردی نام برد که تنوع در تولیدات هر بخشی از گز را شامل می گردد اعم از بسته بندی تا طعم تولیدی.

 • گز درجه یک لقمه پسته
 • گز درجه یک لقمه بادام
 • گز درجه یک آردی پسته
 • گز درجه یک آردی بادام
 • گز درجه یک لقمه مخلوط
 • گز شکلاتی پسته بادام
 • گز شکلاتی بادام زمینی

شرکت صادرات گز اصفهان

تولیدات گز لقمه ای دالمن چگونه اند؟

نوع تولیدات گز لقمه ای دالمن که متشکل از گزهای مغزدار پسته بادام بوده است منتها با درصد های متفاوتی از طعم های انگبینی تا ترنجبین های گیاهی را دربرگرفته اند. این تولیدات صورت گرفته ی گز درجه یک دالمن هم در نوع فله ای و هم بسته بندی توزیع می شود و در هر دو حالت نمونه ی پرفروش گز را دارد. برای معرفی از تولیدات گز لقمه ای بسته بندی ان می توان به چند مدل از بسته بندی های شیک ان اشاره کرد اعم از:

 1. بسته بندی شیک_ کلاسیک
 2. بسته بندی شیک_ گلدانی
 3. بسته بندی شیک_ فانتزی
 4. بسته بندی شیک_ آبرنگی
 5. بسته بندی شیک_ کادویی

شرکت صادرات گز اصفهان

مرکز عمده فروشی گز تازه لقمه ای درجه یک اصفهان

پس به این ترتیب فروش عمده گز لقمه تازه درجه یک دالمن در این مجموعه به طور مستقیم از مرکز تولیدی روانه ی بازار مصرف می گردد و می توانید برای سفارش خرید عمده از محصولات این برند گز اصفهان با ما در تماس بوده تا کاتالوگی از محصولات با لیست قیمت فروش را دریافت نماید.

گز لقمه ای دالمن

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی لقمه

قیمت گز مغزدار ترنجبینی لقمه ریز شکلاتی کیلویی

گز ترنجبینی لقمه که از نوع گز مغزدار پسته بادام با درصد های بالا و …

کانال تلگرام