بازرگانی گز آراد
خانه / گز بلداجی / فروش گز زعفرانی فله اصل بلداجی

فروش گز زعفرانی فله اصل بلداجی

گز زعفرانی فله

گز زعفرانی فله موجود در بازار که می توان از دسته تولیدات گز بخش اصفهان و یا بلداجی بوده باشد یک گز طعم دار پرطرفدار بشمار می رود که در این فروش اینترنتی، عمده تولیدات گز اصل بلداجی با قیمت مناسب و ارزان به فروش می رسد.

تولیدات اصل گز فله بلداجی

بلداجی که پایتخت گز ایران و قطب تولیدی گز کشور بوده است تولیدات اصیل و اصل از انواع و اقسام گوناگون گز را در خود دارا بوده است و وجود هر گزی را با نام های تجاری مختلفی می توان دید که برخی از انها در بازار امروزی مشهور و معروف بوده اند. تولیداتی که از گز این پایتخت گز ایران عرضه ی بازار مصرف می نماید همان مدل برش گزهای اصیل چون گز لقمه ای، گز آردی با گز سکه ای بوده است.

گز زعفرانی فله

حال این سه مدل گز خود باز به چندین و چند مدل دیگر تقسیم بندی می شود که هر یک خصوصیت و ویژگی های مختلفی را دارا می باشند. اصل تولیدات ارائه شده از گز بلداجی پس مدل های معروف از گز در بازار بودند و یکی دیگر از تولیدات انبوه این بخش از گزها نوع گز سوهانی بی مغز می باشد و سایر تولیدات گز اصل بلداجی اعم از:

 1. گز فله ای لقمه، آردی، بی مغز، مغزدار
 2. گز فله ای زعفرانی، انگبینی، شیرخشتی، ترنجبین
 3. گز فله ای پسته، بادام، مخلوط، بادام زمینی
 4. گز کادویی لقمه، آردی، سکه ای
 5. گز سفارشی شیرخشتی پسته
 6. گز غنی شده با انگبین لقمه ای
 7. گز سوهانی فله، کادویی، پاکتی

مرکز فروش آنلاین گز زعفرانی فله

گز زعفرانی فله

یکی از فروش های تولیدات گز بلداجی مربوط به گز زعفرانی بلداجی بوده است و این گز زعفرانی بلداجی که در نوع گز زعفرانی مغز پسته ای تهیه می شود دربرگرفته از درصد مغزهای بالا و پایین پسته بوده است که البته در نوع سفارشات مخصوص با مغز بادام نیز تهیه می گردد. فروش گز زعفرانی بلداجی که در نوع فله ای و بسته بندی کادویی عرضه می شود بنابر درجه ی کیفی تولید در بین برندهای مختلف می توان گفت همراه با نوسان قیمت فروش هستند.

درصد های تولیدی از گز زعفرانی فله ی موجود در بازار اعم از تولیدات گز بخش بلداجی و یا گز اصفهان را می توان اینطور دسته بندی کرد که براساس نوع تقاضای بازار مصرف کننده تهیه و تولید گشته است اعم از:

 • گز زعفرانی فله_ پسته ۱۸%
 • گز زعفرانی فله_ پسته ۲۸%
 • گز زعفرانی فله_ پسته ۴۲%
 • گز زعفرانی فله_ بادام ۲۸%
 • گز زعفرانی فله_ بادام ۱۸%
 • گز زعفرانی فله_ پسته ۳۸%

گز زعفرانی فله

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی لقمه

قیمت گز مغزدار ترنجبینی لقمه ریز شکلاتی کیلویی

گز ترنجبینی لقمه که از نوع گز مغزدار پسته بادام با درصد های بالا و …

کانال تلگرام