بازرگانی گز آراد
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت گز ۴۰ درصد در بازار

قیمت گز ۴۰ درصد در بازار

قیمت گز ۴۰ درصد در بازار براساس تنوع تولیداتی که صورت گرفته و ارائه شده است متفاوت می باشد اما می توان در مجموع گفت که بنابر درصد بالای مغزهای پسته بادام از این گزهای ۴۰% با قیمت های بالای نیز به فروش می رسند.

قیمت گز 40 درصد

درصد تولیدات انواع گز در بازار

برای معرفی انواع گز در بازار فروش می توان به مجموعه تولیدات متنوعی از گزها اشاره کرد که هر یک براساس ویژگی و خصوصیت های متفاوت در تولید توسط برندهای مختلفی تهیه و روانه ی بازار مصرف شده اند.

قیمت گز 40 درصد

وجود هر یک از این انواع گز ها در بازار با درصد های مختلفی از مغزهای پسته بادام همراه بوده اند که البته این درصد های مختلف مغزها نیز براساس نیاز و تقاضای بازار مصرف تهیه گشته است تا با توجه به قشرهای مختلف افراد جامعه امکان خرید ممکن بوده باشد. پس این درصد های مختلف از تولیدات انواع گز در بازار اعم از:

 1. گز پسته بادام ۴۰ درصد
 2. گز پسته بادام ۳۸ درصد
 3. گز پسته بادام ۳۲ درصد
 4. گز پسته بادام ۲۸ درصد
 5. گز پسته بادام ۱۸ درصد
 6. گز پسته بادام ۲۰ درصد
 7. گز پسته بادام ۱۰ درصد
 8. گز پسته بادام ۵ درصد
 9. گز بدون مغز

قیمت گز 40 درصد

تولیدات گز ۴۰ درصد چه نوع گزی هستند؟

پس بنابر وجود هر یک از این انواع درصد های مختلف از تولیدات گزهای پسته بادام بازارهای فروش مختلفی از افراد متفاوت جامعه را دارا هستند. اما فروش این بخش از تولیدات گز مغزدار مربوط به تولیدی گز ۴۰ درصد می باشد که این گز ۴۰ درصد هم در مدل مغز پسته ای و هم مغز بادام تهیه می گردد و طعم های لحاظ شده ی این گز ۴۰ درصد لقمه ای یا آردی اعم از:

 • گز ۴۰ درصد انگبینی
 • گز ۴۰ درصد شیرخشتی
 • گز ۴۰ درصد ترنجبینی
 • گز ۴۰ درصد بیذمشکی
 • گز ۴۰ درصد زعفرانی
 • گز ۴۰ درصد نارگیلی
 • گز ۴۰ درصد میوه ای

قیمت گز 40 درصد

بازار اینترنتی گز ۴۰% فله بسته بندی با قیمت مناسب

بازار اینترنتی این بخش که عرضه ی تولیدات گز ۴۰ درصد لقمه ای آردی با مغزهای پسته بادام را ارائه داده است بصورت فله ای و بسته بندی پیشنهاد این بخش برای فروش می باشد که البته بستگی به تقاضای بازار خرید هر منطقه ای دارد که در مجموع بنابر یک خرید مستقیم از مرکز تولیدی با قیمت های مناسب به فروش می رسند گرچه دارای درصد بالای مغز بوده است و گران قیمت.

قیمت گز 40 درصد

این تولیدات گز ۴۰ درصد مغز پسته بادام علاوه بر اینکه در بازارهای داخلی پرفروش بوده است یکی از انتخاب های خرید عمده ی گز برای صادرات نیز بوده اند که در مدل های بسته بندی شده تقاضا می گردد.

انواع گز صادراتی در بازار

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز درجه سه

آخرین لیست قیمت گز درجه سه در مراکز فروش

گز درجه سه در مراکز فروش گز کشور را می توان از تولیدات نوع گزهای …

کانال تلگرام