بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / مرکز خرید گز پسته اصل

مرکز خرید گز پسته اصل

مرکز گز ایران را قطب های تولیدی ان که به نام گز اصفهان با بلداجی معروف هستند برگرفته است. در این مرکز گز تولیدات عمده متنوع از انواع گزها عرضه می شود. پس برای تهیه و خرید گز اصل از مرکز گز ایران تنها می توان از طریق نمایندگی های فروش برندهای مختلف گز اصفهان با بلداجی خریداری نمود. در این مرکز گز اینترنتی خرید گز اصل پسته ی این دو منطقه امکان پذیر می باشد.

دو منطقه ی اصفهان با بلداجی از اصلی ترین قطب های تولید کننده ی گز ایران بوده اند. در این دو منطقه با اینکه تولیدات انبوه و متنوع از گزها را شامل می باشند هر یک از این انواع گزها را در مرکزهای فروش مختلفی از کشور توزیع و پخش می کنند. این مرکز خرید فروش گز نیز به همین ترتیب بوده برندهای گوناگون از تولیدات گز اصفهان با بلداجی را عرضه تا خریداران عمده ی گز بتوانند متناسب با بازار خود به فروش رسانند. و اما تولیدات گز که از نوع لقمه ای با آردی و سکه ای بوده است می توان به وجود دیگر محصولات گز چون سوهان گزی، گز بی مغز و … اشاره کرد. هر یک از این انواع گزها با طعم و مزه های مختلف و مغزهای متفاوتی تهیه و تولید می شود.

مرکز خرید گز

انواع گز پسته ی موجود در بازار

 1. گز پسته ای لقمه ای
 2. گز پسته ای آردی
 3. گز پسته ای برشی
 4. گز پسته ای نوقا
 5. گز پسته ای کیلویی
 6. گز پسته ای بسته بندی
 7. گز پسته ای رژیمی

مرکز خرید گز پسته

انواع طعم گز پسته ای اصل

 1. گز پسته ای انگبینی
 2. گز پسته ای ترنجبینی
 3. گز پسته ای شیرخشتی
 4. گز پسته ای عسلی
 5. گز پسته ای نارگیلی
 6. گز پسته ای بیدمشکی

 

مرکز خرید فروش گز اصل ایرانی

مرکز خرید گز در ایران می تواند مربوط به نمایندگی های فروش متفاوتی بوده باشد که هر برندی در شهرهای مختلف ایران در حال خرید فروش انواع گزهای تولید شده هستند. این مرکز خرید گز نیز به همین ترتیب در حال عرضه ی برندهای گوناگونی از گزهای پایتخت ایران بوده است. که گز پسته اصل از این دو مرکز گز عرضه می شود. خرید گز پسته ای در این بخش با اینکه درصد های بالا و پایینی از مغز پسته ای را دارند منجر شده که نرخ قیمت متفاوتی را نیز داشته باشند البته قیمت های ارزان تا گزهای پسته ای گران قیمت به فروش می رسد.

مرکز خرید گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 38% کرمانی

فروش گز لقمه پسته بادام ۳۸% کرمانی ۴۵۰ گرمی

گز ۳۸% کرمانی که تنها یک نمونه از درصد گزهای مغزدار تولید شده ی این …

کانال تلگرام