بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / صادرات عمده گز اعلای اصفهان بلداجی

صادرات عمده گز اعلای اصفهان بلداجی

صادرات عمده گز اعلای درجه یک و مرغوب با طعم های بی نظیر و خوشمزه را می توانید از بین تولیدات گزهای اصیل و اصل قطب تولیدی چون گز اصفهان بلداجی تهیه و خریداری نماید با قیمت های مناسب و ارزان.

صادرات عمده گز

سوغات اصفهان، گز اصفهان

صادرات عمده گز

تولیدات اعلای گز اصفهان بلداجی چیست؟

خب حال که صحبت از گز ایرانی به میان می آید شما به یاد گز اصفهان بلداجی می افتید و زمانی که برای خرید این گز اصفهان بلداجی میروید با انواع گوناگونی از این گزها روبه رو می شوید که در ادامه به توضیح مختصری از این تولیدات انواع گز اعلای اصفهان بلداجی می پردازیم.

صادرات عمده گز

  1. گز لقمه ای

گز لقمه ای را می توان از رایج ترین مدل تولیدی گز در بین بازار تولیدی گز اصفهان بلداجی شاهد بوده که از لحاظ نوع برشی که صورت گرفته از نوع تولیدات گزهای آردی کوچکتر بوده است. که در تنوع طعم و مزه ها با بصورت بدون مغز با مغزدار پسته ای، بادامی، مخلوط و نوع سفارشی تولید می گردد.

صادرات عمده گز

  1. گز آردی

گز آردی که با مخلوط و ترکیب آرد همراه می باشد برای افزایش ماندگاری و حفظ طعم اصیل گز بوده است. و این گز چون گزهای لقمه ای بصورت طعم دار و نوع مغزدار می باشد که به دو مدل گلریز با گلدرشت برش خورده است.

صادرات عمده گز

  1. گز برشی سکه ای

و اما مدل آخر از تولیدات گز که به گز سکه ای برشی معروف هستند کمتر در بازار فروش به چشم دیده می شوند. و همچون سایر انواع گزها بصورت مغزدار بوده اند. برشی که برای این گز لحاظ شده است بصورت سکه ای و در اصل کوجکتر از گزهای آردی بوده اند.

صادرات عمده گز

صادرات گز اصفهان بلداجی کدام مدل گز است؟

خب همانطور که می بینید در بخش قبل به معرفی تولیدات انواع گز اصفهان بلداجی پرداختیم و هدف این بخش از معرفی برای آشنایی خریداران گز صادراتی بوده تا بتوانند بهترین را انتخاب کنند. اما اینکه صادرات گز اصفهان بلداجی انتخابی از کدام مدل گزها بیشتر بوده است باید گفت تولیدات نوع گز لقمه ای یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین بوده است.

صادرات عمده گز

اما باز این گزهای صادراتی لقمه ای اصفهان بلداجی به دسته های مختلفی از تولیدات تقسیم بندی می شوند که مناسب برای صادرات بوده اند اعم از:

  • گز لقمه صادراتی_ بدون مغز
  • گز لقمه صادراتی_ مغزدار پسته
  • گز لقمه صادراتی_ مغزدار بادام
  • گز لقمه صادراتی_ مغزدار مخلوط
  • گز لقمه صادراتی_ مغزدار کیلویی
  • گز لقمه صادراتی_ مغزدار کادویی

صادرات عمده گز

پخش عمده گز صادراتی اعلا درجه یک

پس به این ترتیب طبق معرفی های صورت گرفته شما می توانید در این مجموعه صادرات عمده از تولیدات گزهای اعلا و درجه یک بخش اصفهان بلداجی را با پیشنهاداتی از تولیدات گز براساس نوع تقاضای بازار هر کشور در این مرکز تهیه و خریداری نماید با قیمت مناسب و خرید مستقیم.

صادرات عمده گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پولکی نبات اصفهان

خرید پولکی نبات گز اصفهان عمده

پولکی نبات اصفهان به همراه سوغاتی اصیل، سنتی و ایرانی که گز نام دارد و …

کانال تلگرام