بازرگانی گز آراد
خانه / گز ارزان / فروش گز فله ارزان بادام بیدمشکی لقمه

فروش گز فله ارزان بادام بیدمشکی لقمه

فروش گز فله و ارزان قیمت در بین بازار تولیدی گز می تواند تولیدات متنوعی از گز را شامل گردد. این گز فله ی ارزان قیمت برای فروش در این بخش تولیدات گزهای لقمه ای با مغز بادام و طعم گزهای بیدمشکی بوده اند.

فروشگاه گز مخلوط و بادام

بهترین تولیدات گز لقمه فله ای در بازار

گز را که در نوع فله ای و بسته بندی شده می توان در بازار دید و تهیه کرد هر یک برای خود خصوصیت های دارند که مربوط به برندهای تولیدی از گزهای اصفهان و یا بلداجی بوده اند. این بهترین تولیدات صورت گرفته از گز لقمه فله ای در بازار تولیدات تمام انواع گزها را در این بخش شامل می گردد نمونه های موجود از این بهترین های گز لقمه ای فله در بازار اعم از:

 1. گز لقمه ای فله بی مغز
 2. گز لقمه ای فله پسته ای
 3. گز لقمه ای فله بادام
 4. گز لقمه ای فله مخلوط
 5. گز آردی فله پسته بادام

فروشگاه گز مخلوط و بادام

انواع گز ارزان قیمت بادام لقمه ای

و اما این ارزان ترین نوع گز لقمه ای مغزدار در بازار که مربوط به تولیدات نوع گزهای بادامی بوده است می توان براساس درصد های تولیدی از مغزهای بادام ان را نیز با قیمت های بالا و پایینی تهیه کرد. و این درصدهای تولیدی از گزهای لقمه ای بادام ارزان قیمت عبارتنداز:

 1. گز لقمه ای بادام ۵%
 2. گز لقمه ای بادام ۱۰%
 3. گز لقمه ای بادام ۱۸%
 4. گز لقمه ای بادام ۲۸%

این درصد از گزهای لقمه ای بادام را می توانید با قیمت های مناسب و ارزان در نوع فله ای و بسته بندی شده از بین برندهای تولیدی مختلف پیشنهادی چون تولیدات گزهای اصفهان و یا بلداجی انتخاب نماید.

تولیدات گز بیدمشکی لقمه چگونه است؟

خب بعد از معرفی این انواع درصد های مختلف از گزهای بادام و آشنایی با نوع گزهای ارزان قیمت فله ای می پردازیم به طعم های تولیدی از گزها که طعم های و مزه های متنوعی از گز در بازار وجود دارند که ان را براساس نوع تقاضا، ذائقه با سلیقه های مختلف افراد تهیه و تولید شده است. مانند گز بیدمشکی که این گز بیدمشکی هم در نوع لقمه ای و هم آردی با مغزهای پسته ای و یا مخلوط عرضه شده است. دیگر طعم های تولیدی در بین گزهای بادامی مانند:

 • گز لقمه بادام بیدمشکی
 • گز لقمه بادام ترنجبینی
 • گز لقمه بادام پسته انگبینی
 • گز لقمه پسته بادام شیرخشتی

بازار فروش انواع گز

عمده فروشی انواع گز لقمه بادام ارزان فله

عمده فروشی گز این مجموعه که همراه با فروش و ارائه ی برندهای تولیدی مختلفی بوده است فروش این بخش از گزهای لقمه ای فله ارزان قیمت را در نوع تولیدات گزهای بادامی ارائه داده است که علاوه بر عرضه ی نوع فله ای این گزهای بادام بیدمشکی لقمه می توان در مدل های بسته بندی از طرح های مختلف نیز انها را تهیه نماید که بهترین گزینه و انتخاب برای گزهای صادراتی بوده است.

بازار فروش انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی لقمه

قیمت گز مغزدار ترنجبینی لقمه ریز شکلاتی کیلویی

گز ترنجبینی لقمه که از نوع گز مغزدار پسته بادام با درصد های بالا و …

کانال تلگرام