بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / فروش گز لقمه پسته بادام ۳۸% کرمانی ۴۵۰ گرمی

فروش گز لقمه پسته بادام ۳۸% کرمانی ۴۵۰ گرمی

گز 38% کرمانی

گز ۳۸% کرمانی که تنها یک نمونه از درصد گزهای مغزدار تولید شده ی این برند بوده است در بسته بندی های ۴۵۰ گرمی با مغزهای پسته و بادام تهیه تولید و عرضه گشته است که بنابر نوع مغز با قیمت فروش متفاوتی همراه هستند.

لیست تنوع تولیدات گز ۳۸% کرمانی

گز 38% کرمانی

برای معرفی و ارائه ی لیست تولیدات برترین برند گز اصفهان کرمانی می توان اینطور دسته بندی کرد که از وجود تولیدات گزهای لقمه ای با آردی بهره مند بوده است و تنوعی که از تولیدات گز را شامل می باشد این درصدهای مختلف گز مغز پسته و بادام می باشد که البته در تولیدات جدید گزهای لقمه ای ان می توان با گز لقمه ای مغز فندوقی ان روبه رو شد که ان هم از گزهای مغزدار ۳۸% محسوب می گردد. درصد های تولیدی از گزهای مغزدار کرمانی به این ترتیب می باشند:

 1. گز مغزدار_ ۱۸%
 2. گز مغزدار_ ۲۸%
 3. گز مغزدار_ ۳۸%
 4. گز مغزدار_ ۴۲%

گز 38% کرمانی

که شامل گزهای مغزدار لقمه ای با آردی بوده اند، اما ادامه می دهیم با معرفی تولیدات گز ۳۸% کرمانی که هم از تولیدات گز لقمه ای ۳۸% و هم گز ۳۸% آردی برخودار بوده و بصورت جداگانه در نوع مغزهای پسته و بادام تهیه و تولید شده اند. از دیگر تولیدات این برند گز کرمانی اصفهان می توان به وجود برخی از شیرینی جات و سوغاتی های مخصوص اصفهان اشاره کرد که تا حدودی با ان آشنا هستید مانند:

 • گز سوهانی کرمانی
 • سوهان عسلی لقمه ای
 • سوهان عسلی تخت
 • پولکی طعم دار و مغزدار
 • نبات شاخه و چوبی

فروش انواع گز پسته بادام ۴۵۰ گرمی عمده

گز 38% کرمانی

خب فروش صورت گرفته از گزها در بازار مدل گز کیلویی با کادویی بسته بندی شده از وزن های مختلف همراه بوده است. و وزن بسته بندی هر برندی از تولید کنندگان گز متغیر بوده است. که نوع گز ۴۵۰ گرمی کرمانی اکثرا از بسته بندی های ۴۵۰ گرمی برخودار بوده اند که سایر وزن های بسته بندی از گزهای کرمانی اعم از:

 • گز ۳۳۰ گرمی کرمانی
 • گز ۲۵۰ گرمی کرمانی
 • گز ۳۰۰ گرمی کرمانی
 • گز ۴۰۰ گرمی کرمانی

نبابراین تمامی موارد تاثیر گذار بر قیمت فروش بوده است. فروش گز ۳۸% کرمانی با سایر گزهای ۳۸ درصد در این بخش از نوع گزهای ۳۸% مغز پسته و بادام با درجه کیفی بالا در تولید می باشد که علاوه بر بسته بندی های ذکر شده در نوع فله ای نیز به فروش می رسد. پس براساس نوع تقاضای بازار مصرف کننده این فروش گز پسته بادام ۳۸% بنابر نوع درخواست کننده پیشنهاداتی از تولیدات گز کرمانی و غیره ارائه می شود.

گز 38% کرمانی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی مغزدار

خرید گز شکلاتی مغزدار پسته حاج عبدالله

گز شکلاتی مغزدار که از نمونه های مختلف مغزیجات و تولیدات بخش گز شکلاتی اصفهان …

کانال تلگرام