بازرگانی گز آراد
خانه / گز لقمه ای / فروش گز لقمه ۱۰% مخلوط کیلویی

فروش گز لقمه ۱۰% مخلوط کیلویی

فروش گز لقمه براساس اینکه از نوع فله ای و یا بسته بندی شده است متفاوت عرضه و به فروش می رسد. ولی در مجموع بنابر درصد پایین مغزی که دارد از قیمت فروش مناسبی نیز برخودار می باشد. حال دراین بخش می توانید بهترین گز لقمه ۱۰% کیلویی را در این بخش خریداری نماید.
در بازار خرید فروش گز می توان به نمونه های مختلف از تولیدات این شیرینی اشاره کرد که هر یک از انها در بازار خاص خود به فروش می رسد. این بازار خاص را می توان به ذائقه و درخواست های داده شده از سمت خریداران نسبت داد. پس هر بخشی از ایران خواهان تهیه و خرید نوع خاصی از این انواع گزها بوده اند. همانند گز لقمه کیلویی ۱۰%. البته این گزهای لقمه ای نیز علاوه بر درصد نام برده شده درصدهای متفاوت دیگری از انواع مغزها را نیز تشکیل می دهند.

فروش گز لقمه 10%

تنوع گز لقمه ۱۰% موجود در بازار

انواع گز لقمه ۱۰% موجود در بازار فروش با اینکه نمونه های بسته بندی شده با نوع فله ای را شامل می گردد. تنوع دیگر از این گز لقمه ای های ۱۰درصد در ارتباط با طعم و مغز تولیدی انها می باشد که می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  1. گز لقمه ۱۰درصد بادام
  2. گز لقمه ۱۰درصد پسته
  3. گز لقمه ۱۰درصد مخلوط
  4. گز لقمه ۱۰درصد نارگیل

فروش گز لقمه مخلوط

فروش گز لقمه ای ۱۰% ارزان قیمت

گز ارزان قیمت این بخش می تواند تولیداتی از انواع گزهای لقمه ای مغزدار تا گز لقمه ای بی مغز را تشکیل داده باشد. البته گزهای ارزان قیمت مرغوب نیز به فروش می رسد. فروش گز لقمه این بخش بنابر پخش مستقیم از نازلترین نرخ قیمت ها همراه بوده است. البته وجود هر یک از این انواع گزهای لقمه ای متنوع می تواند مربوط به برندهای تولیدی متفاوت از گز اصفهان و یا بلداجی را تشکیل داده باشد.

فروش گز لقمه مخلوط

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ترنجبینی لقمه

قیمت گز مغزدار ترنجبینی لقمه ریز شکلاتی کیلویی

گز ترنجبینی لقمه که از نوع گز مغزدار پسته بادام با درصد های بالا و …

کانال تلگرام