بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / قیمت فروش گز لقمه ای پسته ۲۰%

قیمت فروش گز لقمه ای پسته ۲۰%

قیمت فروش گز برمبنای نوع انتخاب شده برای خرید متفاوت عرضه می گردد. برای مثال می توان به قیمت فروش گز لقمه ای با مغزهای پسته ای اشاره کرد مانند گز لقمه پسته ۲۰% که براساس وزن بسته باز متفاوت به فروش می رسد.

همانطور که اشاره کردیم تولید نوع گز لقمه ای یا پسته ای و یا بادامی بوده است. بنابراین این دو مغز مصرفی در تولید گز از درصد های مختلف با وزن متفاوت در بسته بندی و یا کیلویی عرضه می شود. این وزن بسته بندی مختلف از گزهای لقمه ای به شرح زیر بوده است:

  • بسته بندی گز ۲۰۰ گرمی
  • بسته بندی گز ۲۵۰ گرمی
  • بسته بندی گز ۳۰۰ گرمی
  • بسته بندی گز ۴۵۰ گرمی
  • بسته بندی گز ۵۰۰ گرمی

قیمت گز لقمه پسته

من جمله وزن بسته بندی گزها بوده است. در کنار این وزن بسته بندی مختلف گز از درصد های مختلف مغزها نیز پرشده اند. نوع گز درنظر گرفته شده ی این بخش در ارتباط با گز لقمه پسته ۲۰% بوده است. این ۲۰% لقمه پسته ی ارائه شده در چندین مدل بسته بندی شکیل، زیبا و مدرن طراحی و تولید شده است.
البته دربرگیرنده ی برندهای تولیدی گز اصفهان نیز می باشد. قیمت فروش گز پسته ۲۰% لقمه این بخش که به صورت عمده توزیع و پخش می گردد بهترین و نازلترین نرخ قیمت را دارا بوده است.

قیمت فروش انواع گز لقمه

انواع گز لقمه برای فروش در این فروشگاه اینترنتی همراه با نمونه های گوناگونی بوده است. بنابراین با وجود تنوع بالا در تولیدات گز لقمه قیمت فروش گز لقمه ای نیز متغیر بوده و بازار خرید فروش گز کشور هر منطقه ای نوع خاصی را انتخاب می کند.

منبع:gazsaz.ir

قیمت فروش گز پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی مغزدار

خرید گز شکلاتی مغزدار پسته حاج عبدالله

گز شکلاتی مغزدار که از نمونه های مختلف مغزیجات و تولیدات بخش گز شکلاتی اصفهان …

کانال تلگرام