بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصلی / نمایندگی پخش گز و گز سوهانی اصلی شاهکار

نمایندگی پخش گز و گز سوهانی اصلی شاهکار

نمایندگی پخش گز و گز سوهانی این مجموعه از بازار گز نمایندگی همراه با توزیع و پخش برندهای گوناگون از تولیدات گز اصفهان بلداجی بوده است که برند درنظر گرفته شده مربوط به تولیدات گز اصلی شاهکار بلداجی می باشد.

بازار فروش انواع گز

تولید کننده گز اصلی بلداجی شاهکار

بلداجی در اصل قطب تولیدی گز ایران بوده است پس با اینکه یکی از توابع و شهرهای کوچک استان چهار محال و بختیاری بوده است در خود مراکز تولیدی از کارنجات تا کارگاه های تولیدی گز بسیاری را در خود جای داده است که هر بخشی تولیدات خود را با نام های تجاری متفاوتی روانه ی بازار مصرف می کنند.
یکی از این تولید کنندگان گز بلداجی گز اصلی شاهکار نام دارد که می توان گفت از برترین برندهای تولید کننده ی گز بشمار می رود و تولیداتی همچون گزهای لقمه ای آردی با دیگر محصولات اعم از سوهان عسلی تا سوهان گزی را دارا هستند.

نمایندگی پخش گز

پخش انواع گز و گز سوهانی شاهکار

این پخش عمده از گز و گز سوهانی شاهکار را همانطور که گفته شد گزهای از نوع لقمه ای و آردی هستند که همراه با طعم ها، درصد مغزها و مدل های گوناگون از بسته بندی ها بوده اند و در کنار ان تولیدات نوع گز سوهانی که به صورت لقمه ای می باشند به صورت فله ای در بازار به فروش می رسند. انواع گز شاهکار عرضه در بازار اعم از:

  • گز آردی گلریز پسته ای
  • گز آردی گلریز عسلی
  • گز لقمه مخصوص پسته
  • گز لقمه پسته بادام انگبین
  • گز لقمه پسته انگبین فله
  • گز لقمه پسته فلزی
  • گز لقمه آردی بادام ترنجبینی
  • گز لقمه آردی پسته بادام

نمایندگی پخش اینترنتی عمده گز و گز سوهانی

نمایندگی پخش گز و گز سوهانی این مجموعه تنها با تولیدات نوع گز شاهکار بلداجی اختصاص نمی یابد بلکه در این مجموعه ی اینترنتی می توانید هر انچه از تولیدات گز با سفارشات مخصوص خود را درخواست داده و خریداری نماید اعم از بازار صادراتی و یا پخش داخلی که تماما با قیمت های متفاوت اما مناسب به فروش می رسد. بنابراین نمایندگی پخش اینترنتی عمده گز و گز سوهانی این مرکز پیشنهاداتی از بین برندهای تولید کننده ی مختلف گز اصفهان بلداجی می باشد.

نمایندگی پخش گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گز نارگیلی

خرید عمده سوهان گز نارگیلی

سوهان گز نارگیلی یکی از طعم دهنده های گز سوهانی بخش های تولیدی گز کشور …

کانال تلگرام